Tag: 1938

Melinda duket mahnitëse në koncertin e fundit

29/12/2019

19:38 | 29 Dhjetor 2019 19:38 | 29 Dhjetor 2019 Melinda Ademi po mban koncertet e fundit për këtë vit. Melinda ishte një nga artistet ... Read More

Formacionet zyrtare: Aston Villa – Liverpool

17/12/2019

19:38 | 17 Dhjetor 2019 19:38 | 17 Dhjetor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Aston Villa – Liverpool. Ky takim vlen për çerekfinalet ... Read More

Katty Perry feston ditëlindjen bashkë me të dashurin në Egjipt

02/11/2019

19:38 | 11/02/2019 Katty Perry mbushi 35 vite jetë. Katy Perry festoi ditëlindjen e saj të 35-të në mënyrë spektakolare duke fluturuar me 64 miqtë ... Read More

BimBimma vjen me një bashkëpunim të papritur

12/10/2019

19:38 | 12 Tetor 2019 19:38 | 12 Tetor 2019 BimBimma ka publikuar këngën e re. BimBimma minuta më parë ka publikuar projektin e ri ... Read More

Labinot Tahiri i dhuron pagën e tij të deputetit qendrës këshilluese për luftimin e drogës

26/08/2019

19:38 | 26 Gusht 2019 19:38 | 26 Gusht 2019 Labinot Tahiri i del në ndihmë qendrës për shërimin nga droga me pagën e tij ... Read More

Milot Rashica, lojtari më i mirë i sezonit te Werder Bremen

03/08/2019

19:38 | 3 Gusht 2019 19:38 | 3 Gusht 2019 Milot Rashica është shpërblyer pas sezonit fantastik që pati me Werder Bremen. Ylli kosovar pranoi ... Read More

Kjo gjë po e bën të ndjehet mirë modelen e njohur

20/07/2019

19:38 | 20 Korrik 2019 19:38 | 20 Korrik 2019 Modelja ka ndarë me ndjekësit disa momente nga vikendi. Heidi Lushtaku është një nga modelet ... Read More

Mira Konçi rikthehet për pushime në Tiranë, kështu duket pas 20 vitesh

18/07/2019

19:38 | 18 Korrik 2019 19:38 | 18 Korrik 2019 Mira Konçi është rikthyer me pushime në Tiranë. Këngëtarja e njohur, Mira Konçi, e cila ... Read More

Getoar Selimi zbulon tatuazhin në shpinë dhe nuk e besoni për çfarë bëhet fjalë

02/07/2019

19:38 | 2 Korrik 2019 19:38 | 2 Korrik 2019 Getoar Selimi e ka zbuluar tatuazhin që deri më sot nuk është se ja kemi ... Read More

Eni Koçi publikon pamje nga xhirimet e klipit të ri, do të jetë bashkëpunim

26/06/2019

19:38 | 26 Qershor 2019 19:38 | 26 Qershor 2019 Eni Koçi ka nisur xhirimet e klipit të ri. Eni Koçi ka nisur xhirimet e ... Read More

Bes Kallaku së shpejti nis xhirimet e filmit të ri, zbulon disa detaje

21/06/2019

19:38 | 21 Qershor 2019 19:38 | 21 Qershor 2019 Bes Kallaku ka zbuluar shumë detaje rreth filmit të ri. Bes Kallaku ishte i ftuar ... Read More

Oriola Marashi me foto të reja nga sfilata: Gjithmonë kam ëndërruar dhe punuar për këtë

19/06/2019

19:38 | 19 Qershor 2019 19:38 | 19 Qershor 2019 Oriola Marashi ka publikuar disa foto të reja nga sfilata e fundit. Modelja e njohur ... Read More