Tag: 1938

Kjo gjë po e bën të ndjehet mirë modelen e njohur

20/07/2019

19:38 | 20 Korrik 2019 19:38 | 20 Korrik 2019 Modelja ka ndarë me ndjekësit disa momente nga vikendi. Heidi Lushtaku është një nga modelet ... Read More

Mira Konçi rikthehet për pushime në Tiranë, kështu duket pas 20 vitesh

18/07/2019

19:38 | 18 Korrik 2019 19:38 | 18 Korrik 2019 Mira Konçi është rikthyer me pushime në Tiranë. Këngëtarja e njohur, Mira Konçi, e cila ... Read More

Getoar Selimi zbulon tatuazhin në shpinë dhe nuk e besoni për çfarë bëhet fjalë

02/07/2019

19:38 | 2 Korrik 2019 19:38 | 2 Korrik 2019 Getoar Selimi e ka zbuluar tatuazhin që deri më sot nuk është se ja kemi ... Read More

Eni Koçi publikon pamje nga xhirimet e klipit të ri, do të jetë bashkëpunim

26/06/2019

19:38 | 26 Qershor 2019 19:38 | 26 Qershor 2019 Eni Koçi ka nisur xhirimet e klipit të ri. Eni Koçi ka nisur xhirimet e ... Read More

Bes Kallaku së shpejti nis xhirimet e filmit të ri, zbulon disa detaje

21/06/2019

19:38 | 21 Qershor 2019 19:38 | 21 Qershor 2019 Bes Kallaku ka zbuluar shumë detaje rreth filmit të ri. Bes Kallaku ishte i ftuar ... Read More

Oriola Marashi me foto të reja nga sfilata: Gjithmonë kam ëndërruar dhe punuar për këtë

19/06/2019

19:38 | 19 Qershor 2019 19:38 | 19 Qershor 2019 Oriola Marashi ka publikuar disa foto të reja nga sfilata e fundit. Modelja e njohur ... Read More

Keisi tregon se si më në fund e ka kuptuar se çfarë do të thotë dashuria e vërtetë

15/05/2019

19:38 | 15 Maj 2019 19:38 | 15 Maj 2019 Kesi është dashuruar ‘kokë e këmbë’ me Stresin. Partnerja e Stresit, Keisi, e ka dëshmuar ... Read More

Maqedonia largon një diplomat rus nga vendi

26/03/2018

Në pajtim me partnerët nga BE-ja dhe NATO dhe me Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandën Veriore Maqedonia ka vendosur të largojë një diplomat të Federatës ... Read More