Tag: 1946

Valverde flet për të ardhmen e tij, tregon se është takuar me Bartomeun

08/11/2019

19:46 | 8 Nentor 2019 19:46 | 8 Nentor 2019 Ernesto Valverde ka folur edhe një herë për të ardhmen e tij tek skuadra e ... Read More

Arilena nuk i ndahet palestrës

07/11/2019

19:46 | 7 Nentor 2019 Foto: Instagram 19:46 | 7 Nentor 2019 Arilena është shumë e përkushtuar për perfeksionimin e linjave trupore. Arilena Ara është ... Read More

Lajm i mirë për Solskjaer – Luke Shaw afër rikthimit

01/11/2019

19:46 | 1 Nentor 2019 19:46 | 1 Nentor 2019 Luke Shaw është shumë afër rikthimit në skuadër, pas dëmtimit që e mbajti larg fushave ... Read More

Formula 1 prezanton veturën revolucionare të vitit 2021

31/10/2019

19:46 | 31 Tetor 2019 19:46 | 31 Tetor 2019 Formula 1 ka prezantuar veturën garuese të vitit 2021, që përfshin një ulëse me koncept ... Read More

Përgjigja interesante e Agnesës kur e pyesin të zgjedh për një natë mes Lorikut dhe Robertit

25/10/2019

19:46 | 25 Tetor 2019 19:46 | 25 Tetor 2019 Agnesa Vuthaj ka dhënë përgjigje interesante kur u pyet të zgjedh për një natë mes ... Read More

‘Ballon d’Or’ (Vashat): Mësohen 10 nga 20 të nominuarat për çmimin e madjh

21/10/2019

19:46 | 21 Tetor 2019 19:46 | 21 Tetor 2019 Janë publikuar edhe pesë emrat e radhës në garën për ‘Topin e Artë’, në kategorinë ... Read More

Messi ‘thumbon’ Cristianon dhe Ibrahimovic: Nuk preferoj të flas për vetën, më mirë flasin tjerët

17/10/2019

19:46 | 17 Tetor 2019 19:46 | 17 Tetor 2019 Një nga më të mirët në historinë e futbollit, nëse jo më i miri – ... Read More

Lorinda largohet nga ” O sa mirë”, zgjedh “shpk Nazi”

13/09/2019

19:46 | 13 Shtator 2019 19:46 | 13 Shtator 2019 Lorinda Kolgeci ka treguar arsyet e larigmit nga “O sa mirë”. Lorinda Kolgeci ishte e ... Read More

Diona Fona në St’Mary për ndeshjen, atmosferë e mirë nga shqiptarët

10/09/2019

19:46 | 10 Shtator 2019 19:46 | 10 Shtator 2019 Diona Fona është këngëtarja tjetër që ka udhëtuar në Angli për ndeshjen. Diona Fona i ... Read More

Anglia ‘ngopet’ para ndeshjes me Kosovën, i shënon 4 herë Bullgarisë, kthehet në krye të grupit

07/09/2019

19:46 | 7 Shtator 2019 19:46 | 7 Shtator 2019 Kombëtarja e Anglisë ka dhënë një sinjal të fuqishëm për kombëtaren e ‘vogël’ të Kosovës. ... Read More

Dështoi te Real Madrid, ja ku transferohet Mariano Diaz

28/08/2019

19:46 | 28 Gusht 2019 19:46 | 28 Gusht 2019 Mariano Diaz është shënjestra kryesore e Monchi për të forcuar sulmin e Sevillës para se ... Read More

Tierney tregon se si e kuptoi se po kalonte tek Arsenal

08/08/2019

19:46 | 8 Gusht 2019 19:46 | 8 Gusht 2019 Skuadra e Arsenal ka gëzuar tifozët e skuadrës duke nënshkruar me Kieran Tierney në minutat ... Read More