Tag: 1947

Bale rikthehet në Premierligë, në janar?

20/09/2019

19:47 | 20 Shtator 2019 19:47 | 20 Shtator 2019 Ylli i Real Madrid, Gareth Bale, vazhdon ta ketë të ardhmen e tij në udhëkryq. ... Read More

Kim kujton kohën kur u deh dhe zbuloi lajmin e fshehur

04/09/2019

19:47 | 4 Shtator 2019 19:47 | 4 Shtator 2019 Kim është kthyer në kohë për ta ndarë një prej momenteve më të sikletshme. Në ... Read More

Muriqi asiston në humbjen e Fenerbahces kundër Realit

31/07/2019

19:47 | 31 Korrik 2019 19:47 | 31 Korrik 2019 Real Madrid e ka fituar ndeshjen për vendin e tretë në ‘Audi Cup’ përballë Fenerbaces ... Read More

Formacioni i mundshëm i Tottenham për edicionin tjetër: Me Dybala, synohet tjetër finale e LK

27/07/2019

19:47 | 27 Korrik 2019 19:47 | 27 Korrik 2019 Skuadra e Tottenham Hotspur mund të jetë përsëri një nga skuadrat që do të prek ... Read More

Legjenda e Chelsea ka një këshillë për ish skuadrën e tij

23/05/2019

19:47 | 23 Maj 2019 19:47 | 23 Maj 2019 Legjenda e Chelsea, Jimmy Floyd Hasselbaink, ka dhënë një këshillë për ish skuadrën e tij, ... Read More

‘Kompany duhet të qëndrojë tek Man City’

17/05/2019

19:47 | 17 Maj 2019 19:47 | 17 Maj 2019 Ish anëtari i Manchester City,  Shaun Wright – Phillips, beson se kapiteni i ‘Citizens’, Vincent ... Read More

Chelsea merr vendimin final për Higuain, kjo do të jetë e ardhmja e argjentinasit

16/05/2019

19:47 | 16 Maj 2019 19:47 | 16 Maj 2019 Drejtuesit e skuadrës së Chelsea duket se kanë marrë përfundimisht vendimin mbi të ardhmen e ... Read More

Gruaja përkrahë Haxhi Krasniqin: E meritove fitoren

12/05/2019

19:47 | 12 Maj 2019 19:47 | 12 Maj 2019 Edhe pse ishte favorit, Haxhi Robin Krasniqi është mposhtur nga Stefan Hartel në duelin e ... Read More