Tag: 1949

Messi me fjalim para tifozëve në ‘Camp Nou’: Do të luftojmë për gjithçka

04/08/2019

19:49 | 4 Gusht 2019 19:49 | 4 Gusht 2019 Kapiteni i Barcelonës dhe një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, Lionel ... Read More

Elvana Gjata shumë atraktive në minifundin e bardhë

20/07/2019

19:49 | 20 Korrik 2019 19:49 | 20 Korrik 2019 Këngëtarja po shijon disa ditë në Spanjë. Elvana Gjata e cila ka qenë shumë e ... Read More

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari fotografohen dorë për dore në Tiranë

15/05/2019

19:49 | 15 Maj 2019 19:49 | 15 Maj 2019 Fotografia po bën xhiro në rrjet. 6 vite bashkë, u duk se përfunduan në ndarje ... Read More