Tag: 1952

KFF Mitrovica deklasohet nga Wolfsburg në Prishtinë, por krenar për arritjen

11/09/2019

19:52 | 11 Shtator 2019 19:52 | 11 Shtator 2019 Ëndrra e KFF Mitrovicës për të shkuar më larg në Ligën e Kampionëve duket se ... Read More

A është kjo reperja e preferuar e Medës?

10/08/2019

19:52 | 10 Gusht 2019 19:52 | 10 Gusht 2019 Meda ka publikuar një fotografi me reperen shqiptare. Meda është një nga emrat më me ... Read More

Vjollca Haxhiu: Nuk kam botoks në fytyrë, do të bëj shumë shpejt

12/07/2019

19:52 | 12 Korrik 2019 19:52 | 12 Korrik 2019 Vjollca Haxhiu ka folur rreth jetës artistike dhe asaj private në intervistën e fundit. Vjollca ... Read More