Tag: 1952

Formacionet zyrtare: Wolves – Man City

27/12/2019

19:52 | 27 Dhjetor 2019 19:52 | 27 Dhjetor 2019 Wolves – Manchester City është ndeshja e fundit e xhiros së 19-të të Premierligës. Me ... Read More

​Rita Ora shkëlqen në veshje seksi teksa shijon pushimet në St. Barts

22/12/2019

19:52 | 22 Dhjetor 2019 19:52 | 22 Dhjetor 2019 Këngëtarja me origjinë nga Kosova është shfaqur në bikini. Kohët e fundit ajo u nis ... Read More

Roma fiton me përmbysje, ngjitet në pozitën e katërt

15/12/2019

19:52 | 15 Dhjetor 2019 19:52 | 15 Dhjetor 2019 Roma ka arritur të fitoja me përmbysje 3:1 në takimin ndaj Spal. Pjesa e parë ... Read More

Formacionet zyrtare: Man Utd – AZ Alkmaar

12/12/2019

19:52 | 12 Dhjetor 2019 19:52 | 12 Dhjetor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – AZ Alkmaar. ‘Djajtë e Kuq’ me ... Read More

Mahmut Ferati dhe Vjollca Selimi me potpuri këngësh në prag të 2020-ës

11/12/2019

19:52 | 11 Dhjetor 2019 19:52 | 11 Dhjetor 2019 Mahmut Ferati dhe Vjollca Selimi kanë publikuar një potpuri këngësh. Duket qenë se jemi në ... Read More

Soni vjen me një baladë

24/11/2019

19:52 | 24 Nentor 2019 19:52 | 24 Nentor 2019 Është publikuar kënga me të cilën Soni Malaj do konkurrojë në ‘Kënga Magjike’. Soni Malaj ... Read More

Këto janë statistikat e Barcelonës dhe Realit në 13 ndeshjet e para

24/11/2019

19:52 | 24 Nentor 2019 19:52 | 24 Nentor 2019 Barcelona dhe Real Madrid vazhdojnë të qëndrojnë në kreun e tabelës në La Liga. Dje ... Read More

Është arrestuar apo jo, Angela Martini tregon të vërteten për burrin e saj

17/11/2019

19:52 | 17 Nentor 2019 19:52 | 17 Nentor 2019 Muaj më parë është folur shumë se bashkëshorti i Angela Martinit është arrestuar. Angela Martini ... Read More

Euro 2020: Belgjika shkatërron Rusinë – vazhdon rekordin perfekt

16/11/2019

19:52 | 16 Nentor 2019 19:52 | 16 Nentor 2019 Kombëtarja e Belgjikës ka vazhduar me fitore në kuadër të kualifikueseve për Euro 2020. Belgjika ... Read More

Ndeshja dramatike në ‘Fadil Vokrri’, Feronikeli mposht në fund Prishtinën

06/11/2019

19:52 | 6 Nentor 2019 19:52 | 6 Nentor 2019 Një ndeshje mjaft interesante u zhvillua në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ mes Prishtinës dhe Feronikelit. Takimi ... Read More

Lukaku shënon dy gola për tri pikët e Inter – Bologna thyhet në fund

02/11/2019

19:52 | 2 Nentor 2019 19:52 | 2 Nentor 2019 Inter ka shënuar fitore tejet të rëndësishme në kuadër të xhiros së 11-të, kundër Bologna, ... Read More

Formacionet zyrtare: Genk – Liverpool

23/10/2019

19:52 | 23 Tetor 2019 19:52 | 23 Tetor 2019 Genku do të ketë nderin për të pritur kampionët e Evropës në sfidën e grupit ... Read More