Tag: 1953

Challandes komenton shortin e Euro 2020: Nuk është problem grupi, duhet të kualifikohemi – kemi mundësi reale

30/11/2019

19:53 | 30 Nentor 2019 19:53 | 30 Nentor 2019 Bernard Challandes ka dhënë komentet e tij për situatën e krijuar pas tërheqjes së shortit. ... Read More

Kosovë 0 – 4 Angli, notat e lojtarëve

17/11/2019

19:53 | 17 Nentor 2019 19:53 | 17 Nentor 2019 Kosova ka pësoi humbje 0-4 nga Anglia, kështu për t’i mbyllur kualifikueset për Kampionatin Evropian ... Read More

Rrahmani e Verona përmbysen në fund nga Inter – ‘Zi kaltrit’ marrin tri pikët dhe kreun e tabelës

09/11/2019

19:53 | 9 Nentor 2019 19:53 | 9 Nentor 2019 Inter ka arritur që të shënojë në fitore mjaft të mundimshme kundër Veronës së Amir ... Read More

Milanit nuk i kryen punë as trajneri i ri, mposhtet nga Roma

27/10/2019

19:53 | 27 Tetor 2019 19:53 | 27 Tetor 2019 Roma e ka mposhtur Milanin në derbin e javës së nëntë në Serie A. Vendasit ... Read More

Një ‘bombë’ e re po vjen nga P.I.N.T

09/09/2019

19:53 | 9 Shtator 2019 19:53 | 9 Shtator 2019 Anëtarët e P.I.N.T po përgatisin një projekt të ri. Lluni dhe Blleki edhe pse nuk ... Read More

S’ka fitues në derbin romak

01/09/2019

19:53 | 1 Shtator 2019 19:53 | 1 Shtator 2019 Ka përfunduar derbi i kësaj jave në Serie A mes Lazios dhe Romës. Sfida e ... Read More

Milan e nis me fitore para tifozëve, mposht Brescian minimalisht

31/08/2019

19:53 | 08/31/2019 Skuadra e Milan ka shënuar fitoren e parë në edicionin e ri të Serie A, duke grumbulluar kështu pikët e para. Para ... Read More

Trajneri i Werder Bremen për Rashicën: Të gjithë kanë frikë kur ai ka topin

15/07/2019

19:53 | 15 Korrik 2019 19:53 | 15 Korrik 2019 Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt ka folur gjerë e gjatë në një intervistë të ... Read More

Inter afër transferimit të Sensi

21/06/2019

19:53 | 21 Qershor 2019 19:53 | 21 Qershor 2019 Nën urdhrat e Antonio Conte, skuadra e Inter nuk e ka ndërmend të ndalet në ... Read More

Punë e kryer: Conte bëhet me skuadër të re

22/05/2019

19:53 | 22 Maj 2019 19:53 | 22 Maj 2019 Antonio Conte është në prag të emërimit në krye të Interit. Sky Sports News dy ... Read More

Zbulohet se me kë ka shkuar Engëllusha Salihu në Itali

14/05/2019

19:53 | 14 Maj 2019 19:53 | 14 Maj 2019 Engjëllusha Salihu ka zgjedhur Italinë për të pushuar. Këngëtarja Engjëllusha Salihu ani pse e angazhuar ... Read More

Pallati mbretëror i zemëruar me Meghan Markle, merr vendimin e papritur ndaj saj

13/05/2019

19:53 | 13 Maj 2019 19:53 | 13 Maj 2019 Martesa e tyre bëri bujë të madhe në mediat rozë. Dukesha Meghan Markle që nga ... Read More