Tag: 1959

Elita publikon imazhin e ëmbël të djalit, do ua marrë zemrat

24/12/2019

19:59 | 24 Dhjetor 2019 19:59 | 24 Dhjetor 2019 Elita Rudi dhe Gjiko po ndajnë shpesh momente me djalin e tyre Zërin. Moderatorja shqiptare, ... Read More

Mozzik thyen rekord personal me “Zemra ime”

13/12/2019

19:59 | 13 Dhjetor 2019 19:59 | 13 Dhjetor 2019 Mozzik ka arritur suksesin e parë me këngën e re. Mozzik ka publikuar projektin e ... Read More

Dy skuadra të Premierligës duan Artetan – spanjolli mund të nis karrierën si trajner

13/12/2019

19:59 | 13 Dhjetor 2019 19:59 | 13 Dhjetor 2019 Mikel Arteta është një nga emrat më të përfolur në mediet britanike së fundmi. Shkarkimi ... Read More

Lyrical Son, Mc Kresha dhe Singullar publikojnë bashkëpunimin e ri

30/11/2019

19:59 | 30 Nentor 2019 19:59 | 30 Nentor 2019 P.I.N.T. dhe Singullar kanë bashkuar forcat për këngën e re. Mc Kresha së bashku me ... Read More

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Real Sociedad

23/11/2019

19:59 | 23 Nentor 2019 19:59 | 23 Nentor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Real Sociedad. Real Madrid luan në ... Read More

Unitedi e ka ende opsionin e ritransferimit të Depay

13/11/2019

19:59 | 13 Nentor 2019 19:59 | 13 Nentor 2019 Manchester United e ka ende opsionin që ta ritransferojë Mephis Depayn nga Lyoni. Drejtori sportiv ... Read More

Mbretëresha e vetullave kështu e quan veten Era Istrefi

12/11/2019

19:59 | 12 Nentor 2019 19:59 | 12 Nentor 2019 Era Istrefi ka bërë postimin e radhës në Instagram. Era Istrefi është prej figurave më ... Read More

E pyesin për një natë me të, Gerta Shino: Robert Berishën e shoh si tradhtar

08/11/2019

19:59 | 8 Nentor 2019 19:59 | 8 Nentor 2019 Gerta Shino ka befasuar me përgjigjen kur u pyet nëse do ta kalonte një natë ... Read More

“Besa Besë…”, atmosferë e zjarrtë në Prishtinë para ndeshjes Kosovë – Mali i Zi

14/10/2019

19:59 | 14 Tetor 2019 19:59 | 14 Tetor 2019 Prishtina po frymon ‘verdh e kaltër’. Kombëtarja e Kosovës zhvillon ndeshjen e radhës kualifikuese për ... Read More

E pyesin të zgjedh mes Taynës dhe Rinës, ish-anëtari i “On Records” befason me përgjigje

11/10/2019

19:59 | 11 Tetor 2019 19:59 | 11 Tetor 2019 Fuego ka habitur me përgjigjen, kur u pyet të zgjedh mes Taynës dhe ish-koleges së ... Read More

Lëndimi ‘horror’ i Lloris: Këto janë të rejat e fundit

05/10/2019

19:59 | 5 Tetor 2019 19:59 | 5 Tetor 2019 Hugo Lloris ka pësuar një dëmtim në pamje të parë shumë të rëndë, gjatë ndeshjes ... Read More

VoxPop: Për kë do të votoni në zgjedhjet e 6 tetorit?

04/10/2019

19:59 | 4 Tetor 2019 19:59 | 4 Tetor 2019 Qytetarët kanë treguar se për kë do të votojnë në zgjedhjet e 6 tetorit. Në ... Read More