Tag: 1959

Unitedi e ka ende opsionin e ritransferimit të Depay

13/11/2019

19:59 | 13 Nentor 2019 19:59 | 13 Nentor 2019 Manchester United e ka ende opsionin që ta ritransferojë Mephis Depayn nga Lyoni. Drejtori sportiv ... Read More

Mbretëresha e vetullave kështu e quan veten Era Istrefi

12/11/2019

19:59 | 12 Nentor 2019 19:59 | 12 Nentor 2019 Era Istrefi ka bërë postimin e radhës në Instagram. Era Istrefi është prej figurave më ... Read More

E pyesin për një natë me të, Gerta Shino: Robert Berishën e shoh si tradhtar

08/11/2019

19:59 | 8 Nentor 2019 19:59 | 8 Nentor 2019 Gerta Shino ka befasuar me përgjigjen kur u pyet nëse do ta kalonte një natë ... Read More

“Besa Besë…”, atmosferë e zjarrtë në Prishtinë para ndeshjes Kosovë – Mali i Zi

14/10/2019

19:59 | 14 Tetor 2019 19:59 | 14 Tetor 2019 Prishtina po frymon ‘verdh e kaltër’. Kombëtarja e Kosovës zhvillon ndeshjen e radhës kualifikuese për ... Read More

E pyesin të zgjedh mes Taynës dhe Rinës, ish-anëtari i “On Records” befason me përgjigje

11/10/2019

19:59 | 11 Tetor 2019 19:59 | 11 Tetor 2019 Fuego ka habitur me përgjigjen, kur u pyet të zgjedh mes Taynës dhe ish-koleges së ... Read More

Lëndimi ‘horror’ i Lloris: Këto janë të rejat e fundit

05/10/2019

19:59 | 5 Tetor 2019 19:59 | 5 Tetor 2019 Hugo Lloris ka pësuar një dëmtim në pamje të parë shumë të rëndë, gjatë ndeshjes ... Read More

VoxPop: Për kë do të votoni në zgjedhjet e 6 tetorit?

04/10/2019

19:59 | 4 Tetor 2019 19:59 | 4 Tetor 2019 Qytetarët kanë treguar se për kë do të votojnë në zgjedhjet e 6 tetorit. Në ... Read More

Humbja nga Torino e la pa gjumë Donnarumman

27/09/2019

19:59 | 27 Shtator 2019 19:59 | 27 Shtator 2019 Humbja ndaj Torinos në Serie A e ka lënë pa gjumë portierin e Milanit, Gianluigi ... Read More

Adelina thotë se ndihet krenare për Zanfinën

26/09/2019

19:59 | 09/26/2019 Adelina Ismaili ka shkruar fjalë të ëmbla për motrën. Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën ... Read More

Cilën këngëtare shqiptare do e votonin qytetarët për kryeministre të Kosovës?

20/09/2019

19:59 | 20 Shtator 2019 19:59 | 20 Shtator 2019 Qytetarët kanë dhënë përgjigje interesante kur u pyetën se cilën këngëtare shqiptare do ta votonin ... Read More

Objekti i parë që mbërriti në Hënë

16/09/2019

Raketa ruse Luna 2, më 14 shtator të vitit 1959, përplaset në sipërfaqen e Hënës, duke u bërë objekti i parë i prodhuar nga njeriu ... Read More

Joshua flet për herë të parë për tronditjet që pësoi në duelin ndaj Ruiz – pse vazhdoi?

13/09/2019

19:59 | 13 Shtator 2019 19:59 | 13 Shtator 2019 Anthony Joshua ka komentuar për herë të parë ‘të fshehurat’ nga meçi me Andy Ruiz ... Read More