Tag: 2000

Formacionet zyrtare: Slavia – Inter

27/11/2019

20:00 | 27 Nentor 2019 20:00 | 27 Nentor 2019 Inter ka nevojë për fitore nëse dëshiron t’i mbaj gjallë shpresat për të kaluar tutje ... Read More

Formacionet zyrtare: Hollanda – Estonia

19/11/2019

20:00 | 19 Nentor 2019 20:00 | 19 Nentor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Hollanda – Estonia. ‘Tulipanët’ presin dështimin e mundshëm të ... Read More

Veprimi i Guardiolas ndaj gjyqtarit është bërë ‘hit’ në internet

10/11/2019

20:00 | 10 Nentor 2019 20:00 | 10 Nentor 2019 Pep Guardiola nuk është ndarë aspak i kënaqur me referimin, në takimin Liverpool – Manchester ... Read More

39 të vdekur në ShBA nga përdorimi i cigareve elektronike

09/11/2019

Së paku 39 persona kanë humbur jetën, ndërsa më shumë se 2.000 të tjerë kanë vuajtur nga sëmundjet e rënda të frymëmarrjes për shkak të ... Read More

Kështu e komentojnë qytetarët ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës

25/10/2019

20:00 | 25 Tetor 2019 20:00 | 25 Tetor 2019 Qytetarët e kanë komentuar ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës. Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, ... Read More

Formacionet zyrtare: Sheffield United – Arsenal

21/10/2019

20:00 | 21 Tetor 2019 20:00 | 21 Tetor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Sheffield United – Arsenal. Arsenal do të luajë në ... Read More

Formacionet zyrtare: Estonia – Gjermania

13/10/2019

20:00 | 13 Tetor 2019 E 20:00 | 13 Tetor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Estoni – Gjermani. ‘Panzerat’ i duhet fitorja që ... Read More

Euro 2020: Bosnja ‘shkatërron’ Finlandën, Rumania fiton me lehtësi ndaj Ishujve Faroe

12/10/2019

20:00 | 12 Tetor 2019 20:00 | 12 Tetor 2019 Bosnja dhe Rumania kanë shënuar fitore në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020. Bosnje Hercegovina ... Read More

Bosnja ‘shkatërron’ Finlandën, Rumania fiton me lehtësi ndaj Ishujve Faroe

12/10/2019

20:00 | 12 Tetor 2019 20:00 | 12 Tetor 2019 Bosnja dhe Rumania kanë shënuar fitore në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020. Bosnje Hercegovina ... Read More

KB Rahoveci përfundon aventurën në Evropë

09/10/2019

20:00 | 9 Tetor 2019 20:00 | 9 Tetor 2019 KB Rahoveci është eliminuar nga FIBA Europe Cup, pas humbjes së thellë nga Cluj Napoca ... Read More

Formacionet zyrtare: Lille – Chelsea

02/10/2019

20:00 | 2 Tetor 2019 20:00 | 2 Tetor 2019 Lille – Chelsea pritet të jetë një ndeshje interesante e vlefshme për xhiron e dytë ... Read More

E pyesin të zgjedh mes Encës dhe Oriolës, Çiljeta jep përgjigjen e papritur

13/09/2019

20:00 | 13 Shtator 2019 20:00 | 13 Shtator 2019 Çiljeta ka habitur me përgjigjen kur u pyet të zgjedh mes Encës dhe Oriolës. Çiljeta ... Read More