Tag: 2001

Një BRAVO E MADHE: Ronaldo dhe Buffon takojnë dy fëmijë që i shpëtuan tërmetit në Thumanë

06/12/2019

20:01 | 6 Dhjetor 2019 20:01 | 6 Dhjetor 2019 Futbolli ka dëshmuar disa herë që nuk është thjeshtë një lojë. Dy legjenda të futbollit, ... Read More

Formacionet zyrtare: Atletico – Barcelona

01/12/2019

20:01 | 1 Dhjetor 2019 20:01 | 1 Dhjetor 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Atletico – Barcelona. Ky është edhe derbi i javës ... Read More

Big Mama shpreson që edhe në ditë të mira të jemi të gjithë së bashku

29/11/2019

20:01 | 29 Nentor 2019 Foto: Mirage 20:01 | 29 Nentor 2019 Big Mama jep mesazh të fuqishëm, pas tërmetit në Shqipëri. Edhe Big Mama ... Read More

Kylie Jenner reklamon produktet e reja me një foto provokuese

14/11/2019

20:01 | 14 Nentor 2019 Foto: Instagram 20:01 | 14 Nentor 2019 Kylie Jenner ka publikuar një imazh shumë provokues. Kylie Jenner është shumë e ... Read More

Markle zbulon arsyet e shkeljes së protokollit mbretëror: S’dua të më donë njerëzit

09/11/2019

20:01 | 9 Nentor 2019 20:01 | 9 Nentor 2019 Meghan Markle kohët e fundit ka zbuluar se si nënë dhe anëtare e familjes mbretërore ... Read More

Shumë zëra për shkarkimin e Kovac – kroati ndihet i qetë

25/10/2019

20:01 | 25 Tetor 2019 20:01 | 25 Tetor 2019 Niko Kovac duket shumë i relaksuar para zërave që e shohin atë afër shkarkimit nga ... Read More

Bushi: Muriqi nuk ishte kushedi çfarë lojtari te Shqipëria

18/10/2019

20:01 | 18 Tetor 2019 20:01 | 18 Tetor 2019 Trajneri i Shqipërisë U-21, Alban Bushi së fundi ka folur edhe për sulmuesin në top ... Read More

Skuadra e Man City reagon pas kalendarit të Krishtlindjes: Dy ndeshje në më pak se 48 orë – e papranueshme

17/10/2019

20:01 | 17 Tetor 2019 20:01 | 17 Tetor 2019 Premierliga ka zbuluar kalendarin e ndeshjeve për Krishtlindjen. Futbolli anglez sjell ndeshje interesante për tifozët ... Read More

Messi dhe Griezmann nuk kanë raporte të mira – francezi do të ofrohet si pjesë këmbimi për Neymar?

04/10/2019

20:01 | 4 Tetor 2019 20:01 | 4 Tetor 2019 Ditëve të fundit është raportuar shumë për raportet jo të mira mes Lionel Messi dhe ... Read More

Inis Neziri zbulon shumën që ka fituar nga triumfi në ‘New Wave’

29/09/2019

20:01 | 29 Shtator 2019 20:01 | 29 Shtator 2019 Inis Neziri muajin e kaluar kishte triumfuar në festivalin ndërkombëtar në Rusi. Inis Neziri këngëtarja ... Read More

Këngëtarja shqiptare zgjedh të kalojë një natë me Robert Berishën

27/09/2019

20:01 | 27 Shtator 2019 20:01 | 27 Shtator 2019 Ajo u vu përballë pyetjes së sikletshme, por zgjodhi Robertin për një natë dhe tregoi ... Read More

Historia e fotografisë më kontraverse të 11 shtatorit 2001

11/09/2019

Një fotografi e realizuar në Shtetet e Bashkuara përgjatë sulmeve të 11 shtatorit (2001), të udhëhequra nga grupimi terrorist Al Kaeda, dëshmon se si një ... Read More