Tag: 2003

Fatlume Popovci ‘injoron’ Kidën dhe Aida Doçin

01/11/2019

20:03 | 1 Nentor 2019 Foto: Mirage 20:03 | 1 Nentor 2019 Fatlume Popovci ka befasuar me përgjigjen kur u pyet për Kidën dhe Aida ... Read More

Barcelona ka dy emra në listën e zëvendësuesve potencial të Valverde

26/10/2019

20:03 | 26 Tetor 2019 20:03 | 26 Tetor 2019 Barcelona ka tashmë dy emra në listën e emrave që mund të zëvendësojnë Ernesto Valverden ... Read More

Salah pozon krah modeles së njohur

12/10/2019

20:03 | 12 Tetor 2019 20:03 | 12 Tetor 2019 Salah ka ndarë disa imazhe me modelen e njohur. Mohamed Salah është zgjedhur ‘Njeriu i ... Read More

Formacionet zyrtare: Juventus – Bayer Leverkusen

01/10/2019

20:03 | 1 Tetor 2019 20:03 | 1 Tetor 2019 Juventus do të kërkojë fitoren e parë në Ligën e Kampionëve këtë sezon, pas barazimit ... Read More

UEFA dënon Francën për incidentin me himnin e Shqipërisë

14/09/2019

20:03 | 14 Shtator 2019 20:03 | 14 Shtator 2019 Kombëtarja e Francës nuk ka shpëtuar pa një dënim nga UEFA, pas ‘talljes’ me Kombëtaren ... Read More

Kosova mbajti stërvitjen e parë në Bullgari

08/06/2019

20:03 | 8 Qershor 2019 20:03 | 8 Qershor 2019 Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur seancën e parë stërvitore në Sofje para ndeshjes kundër ... Read More

“I pa korruptum”, kështu dukej Elinel në fëmijëri

01/06/2019

20:03 | 1 Qershor 2019 20:03 | 1 Qershor 2019 Elinel e ka publikuar një foto nga fëmijëria. Reperin Elinel si duket e ka kapluar ... Read More

Beatrix zgjedh fjalët më të mira për ta uruar Argjentinën 

21/05/2019

20:03 | 21 Maj 2019 20:03 | 21 Maj 2019 Beatrix Ramosaj e ka uruar për ditëlindje Argjentina Ramosajn. Këngëtarja Argjentina Ramosaj sot feston ditëlindjen, ... Read More

Ish anëtari i Chelsea ka një këshillë për Hazard pas interesimit nga Real Madrid

16/05/2019

20:03 | 16 Maj 2019 20:03 | 16 Maj 2019 Pas shtatë viteve qëndrimi në ‘Stamford Bridge’, Eden Hazard do të ketë një vendim të ... Read More

‘Dimër’ titullohet kënga më e re e nga Gena

11/05/2019

20:03 | 11 Maj 2019 20:03 | 11 Maj 2019 Gena ka sjellur këngën e re me videoklip. Para pak çastesh Gena lansoi projektin e ... Read More