Tag: 2003

UEFA dënon Francën për incidentin me himnin e Shqipërisë

14/09/2019

20:03 | 14 Shtator 2019 20:03 | 14 Shtator 2019 Kombëtarja e Francës nuk ka shpëtuar pa një dënim nga UEFA, pas ‘talljes’ me Kombëtaren ... Read More

Kosova mbajti stërvitjen e parë në Bullgari

08/06/2019

20:03 | 8 Qershor 2019 20:03 | 8 Qershor 2019 Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur seancën e parë stërvitore në Sofje para ndeshjes kundër ... Read More

“I pa korruptum”, kështu dukej Elinel në fëmijëri

01/06/2019

20:03 | 1 Qershor 2019 20:03 | 1 Qershor 2019 Elinel e ka publikuar një foto nga fëmijëria. Reperin Elinel si duket e ka kapluar ... Read More

Beatrix zgjedh fjalët më të mira për ta uruar Argjentinën 

21/05/2019

20:03 | 21 Maj 2019 20:03 | 21 Maj 2019 Beatrix Ramosaj e ka uruar për ditëlindje Argjentina Ramosajn. Këngëtarja Argjentina Ramosaj sot feston ditëlindjen, ... Read More

Ish anëtari i Chelsea ka një këshillë për Hazard pas interesimit nga Real Madrid

16/05/2019

20:03 | 16 Maj 2019 20:03 | 16 Maj 2019 Pas shtatë viteve qëndrimi në ‘Stamford Bridge’, Eden Hazard do të ketë një vendim të ... Read More

‘Dimër’ titullohet kënga më e re e nga Gena

11/05/2019

20:03 | 11 Maj 2019 20:03 | 11 Maj 2019 Gena ka sjellur këngën e re me videoklip. Para pak çastesh Gena lansoi projektin e ... Read More

Kandiq: Serbia është shtet i gjenocidit

20/12/2018

Duke reflektuar në vitin 2003, kur Prokuroria e Krimeve të Luftës filloi punën e saj, Natasha Kandiq vuri në dukje se situata aktuale është e ... Read More

Historia pas debutimit të Messit me Barçën

18/11/2018

Teksa 16 nëntori i 2003 ishte destinuar të jetë data kur e gjithë bota do të ketë sytë e kthyer nga Porto të cilët po ... Read More

Dyfish më shumë biznese të mbyllura, arsyeja kryesore rënia e konsumit

04/10/2018

Që prej vitit 2003, Blerta Lila ushtronte profesionin e saj si parukiere. Vera e këtij viti do të ishte e fundit për biznesin e saj. ... Read More

“Mbështetja vëllazërore dhe dashuria është një mit”: Serbët kujtojnë largimin e forcave ruse nga Kosova, me urdhër të Putinit!

02/08/2018

Me urdhër të Presidentit të Rusisë, Vladimir Putin, në vitin 2003, ushtarët rusë u tërhoqën nga Kosova dhe Bosnja e Hercegovina. Mbështetja politike e Moskës ... Read More