Tag: 2012

PSG merr vendim për Neymar

11/09/2019

20:12 | 11 Shtator 2019 20:12 | 11 Shtator 2019 Ai nuk përfundoi duke u largua nga ”Parc des Princes” gjatë verës, por ditët e ... Read More

Kendall prek limitet me foton e fundit

09/09/2019

20:12 | 9 Shtator 2019 20:12 | 9 Shtator 2019 Kendall Jenner tregon edhe një herë pse konsiderohet si një nga modelet më të mira. ... Read More

Kane pas fitores ndaj Bullgarisë: Duhet të jemi më të mirë kundër Kosovës, do të jetë e vështirë

07/09/2019

20:12 | 7 Shtator 2019 20:12 | 7 Shtator 2019 Harry Kane ka dhënë komentet e tij pas ndeshjes me kombëtaren e Bullgarisë. Kane ka ... Read More

Si t’i fshini të dhënat e juaja përgjithmonë nga Facebooku

03/08/2019

Picture taken on May 12, 2012 in Paris shows an illustration made with figurines set up in front of Facebook's homepage. Facebook, already assured of ... Read More

Djokovic dëshiron të thyej rekordin e Federer: Është frymëzimi im

15/07/2019

20:12 | 07/15/2019 Novak Djokovic nuk e sheh moshën kufizim për të arritur më shumë ndërsa vazhdon të ndjekë rekordet e Roger Federer. Fitorja e ... Read More

E konfirmon Real Madrid: Zidane u largua nga stërvitja pasi vëllai i tij ndërroi jetë

13/07/2019

20:12 | 13 Korrik 2019 20:12 | 13 Korrik 2019 Skuadra e Real Madrid ka zbuluar arsyen e largimit të Zinedine Zidane nga stërvitja e ... Read More

Ana Kabashi në bikini, sjell fotografi nga plazhi

25/05/2019

20:12 | 25 Maj 2019 20:12 | 25 Maj 2019 Ana Kabashi ‘ngrit’ temperaturat me fotografinë e fundit. Këngëtarja Ana Kabashi është shumë aktive në ... Read More

Formacionet zyrtare: Roma – Juventus

12/05/2019

20:12 | 12 Maj 2019 20:12 | 12 Maj 2019 Derbi i kësaj xhiro në Serie A luhet ndërmjet Romës dhe Juventusit. Roma kërkon fitore ... Read More

Shtat vjet pas vrasjes së pesëfishtë në liqenin e Smillkovës, shumë dilema e paqartësi në opinion

12/04/2019

Alsat 2019-04-12T14:25:59+02:00 Shtatë vite nga rasti Monstra, vrasja në liqenin e Smillkovës. 12 prill 2012, katër të rinj maqedonas dhe një peshkatar mbetën viktima në ... Read More

Alkooli është substanca që shpie në përdorim të drogave tjera, jo marihuana

11/04/2019

Sipas një raporti të vitit 2012, marijuana është droga ilegale që më së shumti përdoret, por gjithashtu droga e tretë më e popullarizuar rekreacionale në ... Read More

Mbi 70 kosovarë janë vrarë në Siri e Irak, 152 gra e fëmijë ndodhen ende atje

10/03/2019

Që nga vitit 2012, kur edhe për herë të parë janë regjistruar rastet e para të bashkëngjitjes së konfliktit në Siri dhe Irak, janë vrarë ... Read More

Shtatë vjet nga kënga që ia ndryshoi jetën Rita Orës

12/02/2019

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, arriti majat e tregut britanik në vitin 2012, me publikimin e këngës së saj shumë të suksesshme “Hot Right ... Read More