Tag: 2014”

Qytetarët komentojnë fitoren e LVV-së në zgjedhjet e 6 tetorit

11/10/2019

20:14 | 11 Tetor 2019 20:14 | 11 Tetor 2019 Qytetarët kanë treguar se çfarë mendojnë për fitoren e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e 6 ... Read More

Chelsea pritet të fillojë bisedimet me Willian, synohet rinovimi

05/10/2019

20:14 | 5 Tetor 2019 20:14 | 5 Tetor 2019 Willian duket se e ka shumë të vështirë që të largohet nga Chelsea. Chelsea pritet ... Read More

Barbana Dini nuk i njeh këta dy reperë të famshëm shqiptarë

04/10/2019

20:14 | 4 Tetor 2019 20:14 | 4 Tetor 2019 Barbana Dini ka befasuar me përgjigjen kur u pyet për dy reperët e njohur shqiptarë. ... Read More

Zidane i pashqetësuar me formën e Hazard: E njëjta gjë më ndodhi edhe mua

30/09/2019

20:14 | 30 Shtator 2019 20:14 | 30 Shtator 2019 Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane nuk shqetësohet nga fillimi i dobët i Eden Hazard ... Read More

Art Abazi dhe MC Kresha vijnë me “Enigmë”

20/09/2019

20:14 | 20 Shtator 2019 20:14 | 20 Shtator 2019 Art Abazi dhe Mc Kresha kanë publikuar duetin e paralajmëruar. MC Kresha dhe Art Abazi ... Read More

Nuk mungojnë pozat në bikini as nga Agnesa Vuthaj, kështu duket

17/09/2019

20:14 | 17 Shtator 2019 Foto: Instagram 20:14 | 17 Shtator 2019 Agnesa Vuthaj ka pozuar në bikini. Agnesa Vuthaj është një prej emrave të ... Read More

Çekia i frikësohet ‘pushtimit’ nga Dardanët – ndeshja me Kosovën nuk luhet në Pragë

12/09/2019

20:14 | 12 Shtator 2019 20:14 | 12 Shtator 2019 Federata çeke e futbollit duket se i është frikësuar ‘pushtimit’ nga Dardanët, para ndeshjes me ... Read More

Xhensila Myrtezaj shkëlqen në të kuqe

06/09/2019

20:14 | 6 Shtator 2019 20:14 | 6 Shtator 2019 Xhensila Myrtezaj u shfaq plot elegancë në fotografinë e re. Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ... Read More

Messi – Suarez: Këto janë të rejat e fundit rreth gjendjes fizike të tyre

05/09/2019

20:14 | 5 Shtator 2019 20:14 | 5 Shtator 2019 Lionel Messi dhe Luis Suarez janë dyshja që i kanë munguar së fundmi skuadrës së ... Read More

Historia e një skeleti “vampir” të vrarë në shekullin e 18-të

05/09/2019

Në vitin 2014, arkeologët zbuluan një skelet në varrezat e një qyteti në Poloninë veri-perëndimore. Sipas arkeologëve në pjesën e gojës të skeletit ishte një ... Read More

Arbër Zeneli me hapa gjigantë drejt rikthimit, publikon pamje duke u stërvitur

05/08/2019

20:14 | 5 Gusht 2019 20:14 | 5 Gusht 2019 Ylli i kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli, është në rrugë të mirë për t’iu rikthyer ... Read More

Maguire përsëri jashtë listës së Leicester, vazhdojnë thashethemet për kalimin tek Man Utd

01/08/2019

20:14 | 1 Gusht 2019 20:14 | 1 Gusht 2019 Qendër mbrojtësi i Leicester City, Harry Maguire, vazhdon të jetë synimi kryesorë i Manchester United. ... Read More