Tag: 2018/2019

Në ‘Old Trafford’ ka një ofertë spektakolare për Paul Pogban

15/05/2019

18:57 | 05/15/2019 Sezoni 2018/2019 nuk ka qenë aspak i mirë për Paul Pogban te Manchester United. Mesfushori francez ka disa muaj që është lidhur ... Read More

ZYRTARE: Shpallet ‘Lojtari i Vitit’ në Premierligë

12/05/2019

13:39 | 12 Maj 2019 13:39 | 12 Maj 2019 Virgil van Dijk është shpallur lojtari më i mirë i sezonit 2018/2019 në Premierligë. Mbrojtësi ... Read More

Kampionati anglez: Liverpool sot ka nevojë për një mrekulli të re

12/05/2019

8:50 | 12 Maj 2019 08:50 | 12 Maj 2019 Premierliga angleze sot mbyll sezonin 2018/2019, me Manchester City dhe Liverpool që po luftojnë për ... Read More

Mesfushori i Brighton: Do të luajmë për Liverpoolin

10/05/2019

14:58 | 10 Maj 2019 14:58 | 10 Maj 2019 Sezoni 2018/2019 në Premierligë ka qenë i jashtëzakonshëm, me emocionet që ka dhuruar gjatë gjithë ... Read More

Publikohet lista e transferimeve të dështuara të kësaj sezoni në Premierligë

23/04/2019

16:08 | 04/23/2019 Shumë transferime, dhe madje të shtrenjta janë kryer në sezonin 2018/2019 në Premierligë. Portali britanik ‘The Athletes Hub’, ka publikuar një listë ... Read More

‘Final Four’ i Ligës Ballkanike zhvillohet në Tiranë

12/03/2019

Për herë të parë, ‘The Final Four’ i Ligës Ballkanike në sezonin 2018/2019 do të zhvillohet në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Në njoftimin e faqes ... Read More

Ademi: Janë korrigjuar 22 libra për vitin e ri shkollor

31/08/2018

31 August 2018 / 12:47 Njëzet e dy libra të korrigjuar për vitin shkollor 2018/2019 do të dorëzojë Ministria e Arsimit dhe Shkencës nëpër shkollat. ... Read More