Tag: 2019 2022

Pas Griezmann dhe Rodri, edhe një lojtar po i largohet Atletico Madridit – ‘Flirton’ me Inter

16/05/2019

20:22 | 16 Maj 2019 20:22 | 16 Maj 2019 Skuadra e Atletico Madrid duket se do të shpërbehet gjatë merkatos së verës, pasi pas ... Read More