Tag: 2022

Kënga e Trim Jetullahut lëshohet në emisionin gjerman

14/09/2019

20:22 | 14 Shtator 2019 20:22 | 14 Shtator 2019 Trimi po dëgjohet edhe jashtë kufijve shqiptar. Trim Jetullahu nuk ka shumë vite në skenën ... Read More

Dy gola, tre kartonë të kuq dhe eliminim nga Liga Evropës për Shkëndijën

30/07/2019

20:22 | 30 Korrik 2019 20:22 | 30 Korrik 2019 Shkëndija e Tetovës është eliminuar mes tensionesh nga Liga e Evropës. Kampionët e Maqedonisë së ... Read More

Kush është personi që i dërgoi lule me mbishkrim romantik Diona Fonës?

29/07/2019

20:22 | 29 Korrik 2019 20:22 | 29 Korrik 2019 Diona Fona ka pranuar një dhuratë shumë speciale sot. Diona Fona është një emër shumë ... Read More

Gjithçka gati për koncertin gjigant të Unikkatilit

24/07/2019

20:22 | 24 Korrik 2019 20:22 | 24 Korrik 2019 Të shtunën do të mbahet koncerti i reperit Unikkatil. Këtë të shtunë, më 27 korrik, ... Read More

ZYRTARE: Feronikeli me një përforcim të madh, nënshkruan me yllin e Malit të Zi

15/07/2019

20:22 | 15 Korrik 2019 20:22 | 15 Korrik 2019 Feronikeli ka bërë përforcimin e radhës në këtë afat kalimtar veror, duke siguruar shërbimet e ... Read More

Kështu e komentojnë qytetarët duetin e Elvana Gjatës me Capital T

05/07/2019

20:22 | 5 Korrik 2019 20:22 | 5 Korrik 2019 Qytetarët në sheshet e Prishtinës kanë treguar se a po ju pëlqen dueti i Elvana ... Read More

Kosova U-21 e nis me fitore kampanjën drejt Euro U-21, merr përkohësisht pozitën e parë

06/06/2019

20:22 | 6 Qershor 2019 20:22 | 6 Qershor 2019 Shpresat e Kosovës e kanë nisur në mënyrë të jashtëzakonshme rrugëtimin e tyre drejt Kampionatit ... Read More

Joshua – Ruiz, vjen konfirmimi

04/06/2019

20:22 | 4 Qershor 2019 20:22 | 4 Qershor 2019 Një përballje tjetër të madhe mes Anthony Joshua dhe Andy Ruiz, mund ta kemi sërish ... Read More

Pas Griezmann dhe Rodri, edhe një lojtar po i largohet Atletico Madridit – ‘Flirton’ me Inter

16/05/2019

20:22 | 16 Maj 2019 20:22 | 16 Maj 2019 Skuadra e Atletico Madrid duket se do të shpërbehet gjatë merkatos së verës, pasi pas ... Read More

Hoeness me mandatin e ri si president do të ketë edhe një rol të ri te Bayerni

19/12/2018

Uli Hoeness do të qëndrojë deri në vitin 2022 në krye te skuadrës gjermane të Bayern Munichut. Gjermani pos postit të presidentit të klubit nga ... Read More

Igli Tare e konfirmon: Te Lazio deri në vitin 2022

08/11/2018

Igli Tare do të jetë pjesë e Lazios deri në vitin 2022 edhe pse mungon ende zyrtarizmi. Ish sulmuesi i kombëtares shqiptare ka zgjatur bashkëpunimin ... Read More