Tag: 2024

A do të martoheshit me një mashkull ose femër serbe? Kështu përgjigjen qytetarët

08/11/2019

20:24 | 8 Nentor 2019 Foto: Mirage 20:24 | 8 Nentor 2019 Qytetarët dhanë përgjigje interesante kur u pyetën se a do të martoheshin me ... Read More

UEFA paralajmëron spektakël në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi

14/10/2019

20:24 | 14 Tetor 2019 20:24 | 14 Tetor 2019 Kosova do të jetë nikoqir i Malit të Zi në ndeshjen që zhvillohet sonte në ... Read More

Man City ia del kundër Everton, mban në pesë pikë diferencën me Liverpool

28/09/2019

20:24 | 28 Shtator 2019 20:24 | 28 Shtator 2019 Manchester City ka shënuar një fitore mjaft të mundimshme kundër skuadrës së Everton. Lojtarët e ... Read More

Qytetarët zgjedhin mes Taynës dhe Melindës, këto janë përgjigjet e tyre

21/06/2019

20:24 | 21 Qershor 2019 20:24 | 21 Qershor 2019 Qytetarët kanë treguar se cilën prej dy rep-artisteve të njohura e pëlqejnë më shumë. Në ... Read More

Alban Ramosaj provokon sërish vajzat me foton e re

05/06/2019

20:24 | 5 Qershor 2019 20:24 | 5 Qershor 2019 Alban Ramosaj ka publikuar foto gjysmë e zhveshur. Këngëtari Alban Ramosaj ka qenë emri më ... Read More

Barcelona fiton ndaj Getafes, Sociedad nënshtron Realin

12/05/2019

20:24 | 12 Maj 2019 20:24 | 12 Maj 2019 Barcelona ka realizuar fitore të pastërt ndaj Getafes me rezultat 2-0, pasi javë më herët ... Read More

Kylie Jenner shfaqet në publik me pantallona të çuditshëm

04/05/2019

20:24 | 4 Maj 2019 20:24 | 4 Maj 2019 Kylie Jenner ka zgjedhur sërish një stil të çuditshëm me të cilin u shfaq në ... Read More

NASA përgatit dërgimin e njerëzve të parë në Mars

04/04/2019

Kthimi i astronautëve amerikanë në Hënë, i planifikuar për 2024, duhet të përgatisë shkuarjen e njerëzve të parë në Mars në vitin 2033, tha shefi ... Read More