Tag: 2025

Real Madrid sjell dy super yje në janar

03/10/2019

20:25 | 10/03/2019 Drejtuesit e Real Madrid nuk janë të kënaqur me paraqitjet e skuadrës këtë fillim sezon, duke regjistruar rezultate dëshpëruese. Pikërisht këto paraqitje ... Read More

Juventus merr një lajm të mirë para ndeshjes me Leverkusen

19/09/2019

20:25 | 19 Shtator 2019 20:25 | 19 Shtator 2019 Juventus do të ketë një favor shtesë para ndeshjes me Bayer Leverkusen. Xhiroja e dytë ... Read More

”Barcelona është ekip mesatar, Dortmund është favorit i qartë”

16/09/2019

20:25 | 16 Shtator 2019 20:25 | 16 Shtator 2019 Ish-lojtari i Bundesligës, Olaf Thon, ka deklaruar se Barcelona aktualisht është ekip “mesatar” dhe se ... Read More

Luana Vjollca apo Marina Vjollca, Orinda Huta bën zgjedhjen mes motrave

19/07/2019

20:25 | 19 Korrik 2019 20:25 | 19 Korrik 2019 Edhe pse e kishte të vështirë t’i ndaj këngëtarja ka bërë zgjedhjen e saj. Orinda ... Read More

As që e kishim pritur, Luana në një film së bashku me këtë emër të njohur

03/07/2019

20:25 | 3 Korrik 2019 20:25 | 3 Korrik 2019 Luana Vjollca dhe gazetari i njohur, së bashku në një film. E kemi parë si ... Read More

Fitore e madhe e Patriot Behramit, mposhti medalistin e bronztë Olimpik

24/06/2019

20:25 | 24 Qershor 2019 20:25 | 24 Qershor 2019 Patriot Behrami ka triumfuar ndaj italianit Vincenzo Mangiacapre, në garat e boksit të Lojërave Evropiane ... Read More

Imazhe të rralla nga fëmijëria e Marinës dhe Luanës

17/05/2019

20:25 | 05/17/2019 Luana ia publikoi Marinës disa fotografi nga fëmijëria, me rastin e ditëlindjes së saj. Marina Vjollca sot feston ditëlindjen, meqë rast ka ... Read More

Faqja zyrtare e Barcës aksidentalisht zbulon transferimin e yllit të futbollit

15/05/2019

20:25 | 15 Maj 2019 20:25 | 15 Maj 2019 Faqja zyrtare e Barcelonës ka zbuluar aksidentalit se Alexandre Lacazette do të transferohet në ‘Camp ... Read More