Tag: 2029

Justin Timberlake gjen një të dashur të re

25/11/2019

20:29 | 25 Nentor 2019 20:29 | 25 Nentor 2019 Justin Timberlake duket se ka harruar ishin. Këtë fundjavë, The Sun publikoi foto dhe video ... Read More

Lewandowski ‘zgjedh’ trajnerin e Bayern

15/11/2019

20:29 | 15 Nentor 2019 20:29 | 15 Nentor 2019 Robert Lewandowski ka dhënë mendimin e tij lidhur me atë se kush duhet të jetë ... Read More

Mbappe prioriteti i Real Madrid

21/10/2019

20:29 | 21 Tetor 2019 20:29 | 21 Tetor 2019 Kylian Mbappe është emri që prinë në listën e dëshirave të Real Madrid. Fituesi i ... Read More

Shkurte Gashi dhe Bruno publikojnë baladën “Jetën tënde”

04/10/2019

20:29 | 4 Tetor 2019 20:29 | 4 Tetor 2019 Shkurte Gashi dhe Bruno kanë publikuar projektin e shumëpritur. Shkurte Gashi dhe Bruno kanë publikuar ... Read More

Çfarë nuk keni parë nga dasma e saj me Bleron, Afrona Dika prezanton nënën 

25/09/2019

20:29 | 25 Shtator 2019 Foto: Instagram 20:29 | 25 Shtator 2019 Afrona Dika e ka prezantuar nënën dhe i paska ngjarë shumë. Blero dhe ... Read More

Chris Brown nuk mundi t’i rezitojë kësaj fotografie të Rihannës, ja çfarë i shkruan

20/09/2019

20:29 | 20 Shtator 2019 20:29 | 20 Shtator 2019 Chris Brown ka habitur sërish fansat me komentin që ia la Rihannës. Rihanna dhe Chris ... Read More

Afërdita Dreshaj në tribuna duke bërë tifo për bashkëshortin

13/09/2019

20:29 | 13 Shtator 2019 20:29 | 13 Shtator 2019 Afërdita Dreshaj nuk i ndahet në asnjë moment bashkëshortit. Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit ... Read More

Valverde publikon listën e lojtarëve për ndeshjen me Valencian – Ku është Messi?

13/09/2019

20:29 | 13 Shtator 2019 20:29 | 13 Shtator 2019 Trajneri i Barcelonës, Valverde, ka publikuar listën me lojtarët që do të përbëjnë skuadrën për ... Read More

E konfirmon Challandes: Berisha i gatshëm për ndeshjen me Anglinë

09/09/2019

20:29 | 9 Shtator 2019 20:29 | 9 Shtator 2019 Selektori i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka dhënë një lajm të mirë lidhur me ... Read More

Befason Dortmund, mposhtet nga Union Berlin

31/08/2019

20:29 | 31 Gusht 2019 20:29 | 31 Gusht 2019 Befasia e javës në futbollin gjerman ka ardhur nga skuadra e promovuar këtë edicion në ... Read More

Bayern me përforcim 40 milionësh nga La Liga

23/08/2019

20:29 | 23 Gusht 2019 20:29 | 23 Gusht 2019 Bayern Munich po mendojnë të zëvendësojnë Renato Sanchesin me mesfushorin 22 vjeçar të Espanyol, Marc ... Read More

Katastrofë për Lakers, lëndohet transferi i sapo blerë

15/08/2019

20:29 | 15 Gusht 2019 20:29 | 15 Gusht 2019 Qendra e Los Angeles Lakers, DeMarcus Cousins ​​ka pësuar një dëmtim të rëndë në gju, ... Read More