Tag: 2035

Përgjigja e Norës kur e pyesin të zgjedh mes Tunës dhe Gentës

02/08/2019

20:35 | 2 Gusht 2019 20:35 | 2 Gusht 2019 Nora Istrefi kishte një përgjigje interesante kur u pyet të zgjedh mes Tuna Sejdiut dhe ... Read More

Gashi numëron ditët para ardhjes në Kosovë, ka edhe një surprizë për fansat

28/07/2019

20:35 | 28 Korrik 2019 20:35 | 28 Korrik 2019 Gashi edhe këtë vit do të jetë pjesë e ‘Sunny Hill Festival’. Gashi si duket ... Read More

ZYRTARE: Ja kur zhvillohet ‘finalja’ Feronikeli – Prishtina

15/05/2019

20:35 | 15 Maj 2019 20:35 | 15 Maj 2019 Është publikuar orari i xhiros së 33-të në Superligën e Kosovës. ‘Finalja’ e madhe mes ... Read More

Arrestohet shitësi i drogës në Pejë

13/05/2019

Njësitet e stacionit policor në Pejë, me datën 12.05.2019 rreth orës 20:35, në Rr. “Lekë Dukagjini” në Pejë, kanë vepruar menjëherë bazuar në informata se ... Read More

E kërkoi Barca, Juve e PSG, por Realit iu deshën vetëm 20 minuta ta transferonte

10/05/2019

20:35 | 10 Maj 2019 20:35 | 10 Maj 2019 Pak më pak se një vit më parë, Real Madrid goditi në shenjë kur konfirmuan ... Read More