Tag: 2045

Tayna po shijon disa ditë në Turqi

12/11/2019

20:45 | 12 Nentor 2019 20:45 | 12 Nentor 2019 Tayna ka vizituar shtetin turk për disa ditë. Pas sukseseve që po arrin me këngët ... Read More

Elgiti tregohet shumë romantik, shikojeni se çfarë letre i ka lënë Kleas

05/11/2019

20:45 | 5 Nentor 2019 Foto: Instagram 20:45 | 5 Nentor 2019 Elgit Doda dhe Klea Huta janë ndër çiftet e njohura të shoubizit. Elgit ... Read More

Pse Dembele nuk u përfshi në skuadër për ndeshjen ndaj Levante?

01/11/2019

20:45 | 1 Nentor 2019 20:45 | 1 Nentor 2019 Pak minuta më parë, Ernesto Valverde ka publikuar listën e Barcelonës me emrat e ftuar ... Read More

Liga e Evropës: Roma shënon fitore minimale kundër Gladbach, Zaniolo vendos takimin

24/10/2019

20:45 | 24 Tetor 2019 20:45 | 24 Tetor 2019 Roma ka shënuar fitore mjaft të rëndësishme në përballje me Monchengladbach, në kuadër të Ligës ... Read More

“Kur kthehna nga rruga më pret kuzhina”, shikojeni se çfarë ka përgatitur Gjyste Vulaj

22/10/2019

20:45 | 22 Tetor 2019 Foto: Instagram 20:45 | 22 Tetor 2019 Gjyste Vulajt ka treguar se është e mirë edhe në kuzhinë. Këngëtarja e ... Read More

Dortmundi mposht Slavian, Genku ndal Napolin

02/10/2019

20:45 | 2 Tetor 2019 20:45 | 2 Tetor 2019 Borussia Dortmund ka marrë fitoren e parë këtë sezon në Ligën e Kampionëve duke e ... Read More

Liga e Evropës: Arsenal e nis mbarë, fiton në udhëtim tek Frankfurt

19/09/2019

20:45 | 19 Shtator 2019 20:45 | 19 Shtator 2019 Skuadra e Arsenal e ka nisur për mrekulli rrugëtimin në sezonin e ri në Ligën ... Read More

Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër 

11/09/2019

20:45 | 11 Shtator 2019 Foto: Instagram 20:45 | 11 Shtator 2019 Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka ... Read More

Neymar e di çfarë do, paguan 20 milionë euro nga xhepi i tij për rikthimin tek Barca

31/08/2019

20:45 | 31 Gusht 2019 20:45 | 31 Gusht 2019 Neymar JR është emri që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe në ditët ... Read More

Siç u paralajmërua, PINT publikojnë ‘Rick Ross’

18/08/2019

20:45 | 18 Gusht 2019 20:45 | 18 Gusht 2019 PINT kanë lansuar këngën e re. Ashtu edhe si lajmëruan orë më parë Mc Kresha, ... Read More

Ana Kabashi ju dëshiron shëndet dhe lumturi në këtë ditë feste

11/08/2019

20:45 | 11 Gusht 2019 20:45 | 11 Gusht 2019 Ana Kabashi ka uruar gjithë besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Sot gjithë myslimanët ... Read More

Man Utd merr një lajm negativ për Maguire

26/07/2019

20:45 | 26 Korrik 2019 20:45 | 26 Korrik 2019 Manchester United vazhdon të jetë një nga skuadrat që kërkon me ngulm shërbimet e mbrojtësit ... Read More