Tag: 2100

Në ditëlindjen e tij, Albatrit Muçiqi i kushton fjalë zemre këtij personi

06/08/2019

21:00 | 6 Gusht 2019 21:00 | 6 Gusht 2019 Albatrit Muçiqi ka një dedikim për nënën. Albatrit Muçiqi përmes një postimi në Instagram ka ... Read More

Kean do t’i bashkohet Evertonit gjatë vikendit

02/08/2019

21:00 | 2 Gusht 2019 21:00 | 2 Gusht 2019 Një nga talentët më premtues në futbollin italian, Moise Kean, është afër transferimit në Premierligë. ... Read More

Guardiola identifikon lojtarin kyç të City për sezonin e ardhshëm

27/07/2019

21:00 | 27 Korrik 2019 21:00 | 27 Korrik 2019 Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, duket se i ka të qarta taktikat e tij ... Read More

Tallet Griezmann, tregon dallimin mes La Liga dhe Premierligës

22/07/2019

21:00 | 22 Korrik 2019 21:00 | 22 Korrik 2019 Ylli francez i futbollit, Antoine Griezmann, gjatë një interviste të tij, ka shfrytëzuar kohen që ... Read More

Kështu do të duket Adelina Ismaili në klipin e ri me Rinën

18/06/2019

21:00 | 18 Qershor 2019 21:00 | 18 Qershor 2019 Adelina Ismaili dhe Rina Balaj po vijnë me bashkëpunim. Dy këngëtaret e njohura shqiptare, Adelina ... Read More

Dëmtohet Donnarumma, ja sa do të mungojë

27/05/2019

21:00 | 27 Maj 2019 21:00 | 27 Maj 2019 Portieri i Milanos, Gianluigi Donnarumma, ka pësuar një dëmtim në ndeshjen e mbrëmshme, që ishte ... Read More

Modelja shqiptare bën gjestin e pahijshëm në qilimin e kuq në Kanë

24/05/2019

21:00 | 24 Maj 2019 21:00 | 24 Maj 2019 Heidi Lushtaku ka habitur me veprimin gjatë parakalimit në tapetin e kuq në Kanë. Heidi ... Read More

Nora Istrefi publikon pamje nga festa për ditëlindjen e katërt të vajzës

16/05/2019

21:00 | 16 Maj 2019 21:00 | 16 Maj 2019 Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga festa që ajo dhe Roberti ia ... Read More

Rita Ora nuk mund të tregonte më shumë se kaq në një foto

12/05/2019

21:00 | 12 Maj 2019 21:00 | 12 Maj 2019 Rita Ora prek limitet e provokimit me fotografinë e fundit. Me fotografinë e fundit të ... Read More

Vrasje misterioze në Opajë të Likovës

22/04/2019

Alsat 2019-04-22T01:15:20+02:00 Rreth orës 21:00 në fushat e fshatit Opajë të Komunës së Likovës janë gjetur dy trupa pa jetë. Njëra nga kufomat është e ... Read More

Aksident i rëndë në Viti, humb jetën një 19 vjeçar

03/04/2019

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00 në fshatin Drobesh të Vitisë. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën një ... Read More

Kalim ilegal i kufirit, policia ndalon dy kamion nga Serbia në Zubin Potok

16/02/2019

Njësia policore patrulluese të enjten rreth orës 21:00 ka hasur në dy kamion me targa të Serbisë të parkuar në fshatin Sarpel, në Zubin Potok. Sipas ... Read More