Tag: 2101

K-Albo për Gold AG: Baba haxhi s’i ka punët mirë me mua

15/11/2019

21:01 | 15 Nentor 2019 21:01 | 15 Nentor 2019 K-Albo kishte dy fjalë për reperin Gold AG, kur u pyet të zgjedh mes tij ... Read More

Fenerbahce 5:1 Konyaspor – mësohen notat e lojtarëve, Muriqi në mesin e më të mirëve

26/10/2019

21:01 | 10/26/2019 Fenerbahce ka shënuar fitore të thellë 5:1 kundër skuadrës së Konyaspor. Në këtë ndeshje për 90 minuta luajti edhe ylli i kombëtares ... Read More

Mario bëri të gjithë shqiptarët krenarë me këtë veprim

25/10/2019

21:01 | 10/25/2019 Mario Dedivanovic bëri të gjithë shqiptarët krenarë me një veprim. Mario Dedivanovic është njëri ndër grimerët shqiptarë që njihet në të gjithë ... Read More

Dua me vëllanë e motrën marrin vëmendje në dasmë

24/10/2019

21:01 | 24 Tetor 2019 21:01 | 24 Tetor 2019 Dua Lipa me motrën dhe vëllanë shkëlqejnë në dasmë. Dua Lipa ka publikuar një fotografi, ... Read More

Kendall Jenner ndan me ndjekësit foto nudo në vaskë

12/09/2019

21:01 | 12 Shtator 2019 21:01 | 12 Shtator 2019 Kendall Jenner ka lënë pa tekst ndjekësit me veprimin e fundit. Kendall Jenner ka publikuar ... Read More

Demi Rose ka vendosur t’i lë pa gjumë ndjekësit, ia vë ‘flakën’ rrjetit me këto imazhe

06/09/2019

21:01 | 6 Shtator 2019 21:01 | 6 Shtator 2019 Demi Rose ka lënë të gjithë pa tekst me paraqitjen e radhës. Demi Rose ka ... Read More

Momenti kur 8 Motrat Mustafa dhe dy vëllezërit këndojnë bashkë me nënën në fejesën e Lules

29/08/2019

21:01 | 29 Gusht 2019 21:01 | 29 Gusht 2019 Ditë më parë u fejua e vogla e motrave Mustafa. Ditë më parë është fejuar ... Read More

Arsenal ofron 60 milionë euro për dy lojtarë të Realit

10/07/2019

21:01 | 10 Korrik 2019 21:01 | 10 Korrik 2019 Arsenali është i gatshëm të bëjë ofertë për dyshen e Real Madridit, Mariano Diaz dhe ... Read More

Nuk ndalet Ledri, po sjell hitin e ri

04/07/2019

21:01 | 4 Korrik 2019 21:01 | 4 Korrik 2019 Ledri Vula është emër shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare. Ledri Vula ka pa ditë ... Read More

Mimoza Shkodra duket si një sirenë në fotografinë e fundit

28/06/2019

21:01 | 28 Qershor 2019 21:01 | 28 Qershor 2019 Mimoza Shkodra ka ndarë me ndjekësit një imazh të këndshëm. Mimoza Shkodra ka publikuar një ... Read More

Publikoi katër këngë brenda pak kohe, Ronela zbulon befasinë e radhës për fansat

27/06/2019

21:01 | 27 Qershor 2019 21:01 | 27 Qershor 2019 Ronela Hajati nuk ndalet me projekte të reja muzikore. Ronela Hajati teksa po shijon suksesin ... Read More

Gjithmonë ai, Milot Rashica çon në festë Kosovën

10/06/2019

21:01 | 10 Qershor 2019 21:01 | 10 Qershor 2019 Kosova ka kaluar në epërsi në përballjen ndaj Bullgarisë. Ishte i zakonshmi Milot Rashica (14’) ... Read More