Tag: 2109

Dardanet po stërviten me entuziazëm për duelin me Estoninë

03/10/2019

21:09 | 3 Tetor 2019 21:09 | 3 Tetor 2019 Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave është duke i zhvilluar përgatitjet për ndeshjen e ... Read More

Stresi në xhirime të klipit të ri

15/09/2019

21:09 | 15 Shtator 2019 21:09 | 15 Shtator 2019 Stresi po vazhdon me të njëjtin intensitet. Stresi kishte u kishte premtuar fansave se do ... Read More

Valverde konfirmon nëse Messi luan ndaj Bilbaos

15/08/2019

21:09 | 15 Gusht 2019 21:09 | 15 Gusht 2019 Lionel Messi është ende duke u rikuperuar nga dëmtimi dhe Ernesto Valverde ka këmbëngulur që ... Read More

Raportimet e fundit nga Franca: Leao tek Milan për 35 milionë euro

26/07/2019

21:09 | 26 Korrik 2019 21:09 | 26 Korrik 2019 Raportimet e fundit nga Franca bëjnë të ditur se skuadra e Milan ka arritur marrëveshje ... Read More

Fero nuk e ndjek më Taynën në Instagram pasi ajo nuk ia ktheu? 

09/07/2019

21:09 | 9 Korrik 2019 21:09 | 9 Korrik 2019 Fero dhe Tayna janë ndër rep-artistët më të komentuar të momentit. Tayna mund të njihet ... Read More

Milan gati të mbyllë transferimin e lojtarit që kushton 20 milionë euro

04/07/2019

21:09 | 4 Korrik 2019 21:09 | 4 Korrik 2019 Milan do të mund të nënshkruajnë me mesfushorin Ismael Bennacer nga Empoli, nëse janë të ... Read More

Projekti rekrutimi i vajzave në futboll, Malisheva vatër e talenteve

20/06/2019

21:09 | 20 Qershor 2019 21:09 | 20 Qershor 2019 Malisheva ka qenë stacioni i radhës i karvanit të turneve “Ti mund ta bësh – ... Read More

Start i furishëm në ndeshjen Man City – Tottenham, shënohet gol në minutën e 4’

17/04/2019

21:09 | 04/17/2019 Është shënuar goli i parë në sfidën mes Manchester Cityt dhe Tottenham. Skuadra e Manchester Cityt e ka nisur për mrekulli ndeshjen ... Read More