Tag: 2117

Tolgahan lë pas dore turqishten, flet shqip me gruan Almedën

15/10/2019

21:17 | 15 Tetor 2019 21:17 | 15 Tetor 2019 Duket se Tolgahan me Almedën po flasin vetëm shqip. Aktori turk, Tolgahan duket se e ... Read More

Aurela viziton djalin e Dr. Florit për ditëlindje, publikon videon me mbishkrimin emocionues 

08/09/2019

21:17 | 8 Shtator 2019 21:17 | 8 Shtator 2019 Djali i të ndjerit Dr. Flori sot feston ditëlindjen e tij të pestë. Djali i ... Read More

Ekipi i njohur anglez shpëton nga shuarja, finalizohet blerja

28/08/2019

21:17 | 28 Gusht 2019 21:17 | 28 Gusht 2019 Bolton Wanderers e ka shmangur shuarjen e klubit pasi Football Ventures (Whites) Limited finalizoi blerjen. ... Read More

Presidenti Ademi takoi kreun e UEFA-s në Stamboll

13/08/2019

21:17 | 13 Gusht 2019 21:17 | 13 Gusht 2019 Presidenti Agim Ademi, gjatë qëndrimit në Stamboll, është takuar me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin, ... Read More

Milan kalon në epërsi ndaj Feronikelit, shënohet super gol nga gjuajtja e lirë

10/08/2019

21:17 | 10 Gusht 2019 21:17 | 10 Gusht 2019 Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen miqësore, Feronikeli – Milan. Pas 25 minutave lojë, Milan ka ... Read More

Griezmann poston videon e parë në Barcelonë, ka një mesazh për tifozët

13/07/2019

21:17 | 13 Korrik 2019 21:17 | 13 Korrik 2019 Ylli francez i futbollit, Antoine Griezmann, ka lëshuar një mesazh për tifozët e Barcelonës. Pas ... Read More

Vajza në foto sot është një prej moderatoreve më të komentuara shqiptare 

11/07/2019

21:17 | 11 Korrik 2019 21:17 | 11 Korrik 2019 Është publikuar një foto e vjetër e një prej femrave më të komentuara të shoubizit. ... Read More

Brazil – Peru, formacionet zyrtare

07/07/2019

21:17 | 7 Korrik 2019 21:17 | 7 Korrik 2019 Janë publikuar formacionet zyrtare të finales së Kupës së Amerikës. Brazili do të përballet me ... Read More

Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen mes FC Prishtinës dhe St Joseph’s

27/06/2019

21:17 | 27 Qershor 2019 21:17 | 27 Qershor 2019 Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjes mes mes FC Prishtinës dhe St Joseph’s ... Read More

Celinës i shpërblehet forma e mirë, transferohet në Premierligë

18/06/2019

21:17 | 18 Qershor 2019 21:17 | 18 Qershor 2019 Bersant Celina nga sezoni i ri mund ta rikthehet në Premierligë. Ylli i Kombëtares së ... Read More

ZYRTARE: FC Ballkani emëron trajner Ismet Munishin

08/06/2019

21:17 | 8 Qershor 2019 21:17 | 8 Qershor 2019 Ismet Munishi i është rikthyer bankinës. Ish trajneri kampion i Kosovës me Kosovën e Vushtrrisë, ... Read More

Në përvjetorin e martesës, Kim kujton dasmën përmes kësaj fotoje

16/05/2019

21:17 | 16 Maj 2019 21:17 | 16 Maj 2019 Kim Kardashian dhe Kanye West festojnë përvjetorin e pestë të martesës. Kim Kardashian ka publikuar ... Read More