Tag: 2117

Celinës i shpërblehet forma e mirë, transferohet në Premierligë

18/06/2019

21:17 | 18 Qershor 2019 21:17 | 18 Qershor 2019 Bersant Celina nga sezoni i ri mund ta rikthehet në Premierligë. Ylli i Kombëtares së ... Read More

ZYRTARE: FC Ballkani emëron trajner Ismet Munishin

08/06/2019

21:17 | 8 Qershor 2019 21:17 | 8 Qershor 2019 Ismet Munishi i është rikthyer bankinës. Ish trajneri kampion i Kosovës me Kosovën e Vushtrrisë, ... Read More

Në përvjetorin e martesës, Kim kujton dasmën përmes kësaj fotoje

16/05/2019

21:17 | 16 Maj 2019 21:17 | 16 Maj 2019 Kim Kardashian dhe Kanye West festojnë përvjetorin e pestë të martesës. Kim Kardashian ka publikuar ... Read More