Tag: 2120

Bebe Rexha përkrahë kauzat kundër ngacmimit të të rinjve të komunitetit “LGBTI”

17/10/2019

21:20 | 17 Tetor 2019 21:20 | 17 Tetor 2019 Bebe Rexha ka dalur në mbështetje të kauzave kundër ngacmimit të komunitetit “LGBTI”. Bebe Rexha ... Read More

Seria katastrofale e Man Utd, nuk di për fitore në 10 ndeshjet e fundit në udhëtim

03/10/2019

21:20 | 3 Tetor 2019 21:20 | 3 Tetor 2019 Manchester United ka zhgënjyer sërish. ‘Djajtë e Kuq’ kanë luajtur barazim 0-0 me AZ Alkmaar ... Read More

Njeriu i dytë më i pasur në botë do të blejë Milanin?

17/09/2019

21:20 | 17 Shtator 2019 21:20 | 17 Shtator 2019 Njeriu i dytë, më i pasur në botë ka ndërmend të blejë skuadrën AC Milan ... Read More

Napoli bën goditjen e madhe këtë merkato

20/08/2019

21:20 | 08/20/2019 Sulmuesi i PSV dhe Meksikës, Hirving Lozano, më në fund ka mbërritur në Itali për të finalizuar transferimin e tij të shumëpritur ... Read More

Leonora Jakupi rrëfen arsyen që e shtyu këngëtaren të vazhdoj me muzikë

20/07/2019

21:20 | 20 Korrik 2019 21:20 | 20 Korrik 2019 Leonora Jakupi ka treguar shumë të pathëna nga jeta profesionale. E ftuar në emisionin ‘Mirage’ ... Read More

Befason Adrola Dushi, ky është numri i fëmijëve që dëshiron t’i ketë

14/07/2019

21:20 | 14 Korrik 2019 21:20 | 14 Korrik 2019 Adrola Dushi qenka shumë e dhënë pas fëmijëve. Adrola Dushi njihet si një nga femrat ... Read More

Shënohet goli më i bukur i këtij edicioni në Kupën e Amerikës

28/06/2019

21:20 | 28 Qershor 2019 21:20 | 28 Qershor 2019 Laurtaro Martinez ka shënuar një super gol për t’i dhënë epërsinë Kombëtares së Argjentinës përballë ... Read More

Marina publikon pamje nga pushimet me Getin në Barbados

26/06/2019

21:20 | 26 Qershor 2019 21:20 | 26 Qershor 2019 Marina Vjollca dhe Geti po pushojnë në Barbados. Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij, Marina ... Read More

ZYRTARE: Inter ushtron të drejtën për blerjen e Politanos

19/06/2019

21:20 | 19 Qershor 2019 21:20 | 19 Qershor 2019 Matteo Politano është zyrtarisht lojtar i Interit. ‘Zikaltërit’ kanë ushtruar të drejtën e plotë për ... Read More

Kylie Jenner gati i tregon të gjitha në fustanin e shkurtër

30/05/2019

21:20 | 30 Maj 2019 21:20 | 30 Maj 2019 Kylie Jenner ka realizuar disa imazhe pranë veturës super-luksoze. Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit ... Read More