Tag: 2130

Çmimi super i lartë i fustanit që dizajnerët shqiptarë e krijuan për Beyoncen 

18/12/2019

21:30 | 18 Dhjetor 2019 21:30 | 18 Dhjetor 2019 Është publikuar çmimi i fustanit që këto ditë ka qenë shumë i komentuar. Kujta dhe ... Read More

Ava Max sjell një këngë të re

16/09/2019

21:30 | 16 Shtator 2019 21:30 | 16 Shtator 2019 Ava Max këtë herë ka bashkëpunuar me Aj Mitchell për projektin e ri. Ava Max ... Read More

Messi shpallet lojtari i vitit

09/09/2019

21:30 | 9 Shtator 2019 21:30 | 9 Shtator 2019 Messi ka fituar një tjetër çmim individual. Ylli argjentinas i futbollit, Lionel Messi, ka shtuar ... Read More

Lajm i keq për Juventus, Chiellini pëson dëmtim serioz në gju

30/08/2019

21:30 | 30 Gusht 2019 21:30 | 30 Gusht 2019 Qendër mbrojtësi i Juventus, Giorgio Chiellini, ka pësuar një dëmtim serioz në gju. Juventus ka ... Read More

E rëndë: Ja sa pritet të mungojë Rashica

18/08/2019

21:30 | 18 Gusht 2019 21:30 | 18 Gusht 2019 Kombëtarja e Kosovës mund ta humbas Milot Rashicën për ndeshjen shumë të rëndësishme kualifikuese për ... Read More

Statistika për tifozët e Arsenal: Mustafi më i mirë sesa David Luiz i shumëpritur

08/08/2019

21:30 | 8 Gusht 2019 21:30 | 8 Gusht 2019 Skuadra e Arsenal ka transferuar së fundmi qendër mbrojtësin brazilian, David Luiz. Luiz pritej me ... Read More

Dani Alves kthehet në Brazil, pritet nënshkrimi me Sao Paulo

01/08/2019

21:30 | 1 Gusht 2019 21:30 | 1 Gusht 2019 Reprezentuesi i kombëtares së Brazilit, Dani Alves, do të rikthehet në vendlindje për të vazhduar ... Read More

Bonucci: Nuk kam qenë mjaftueshëm i mirë

26/07/2019

21:30 | 26 Korrik 2019 21:30 | 26 Korrik 2019 Mbrojtësi italian, Leonardo Bonucci, ka komentuar së fundmi formën e tij në ndeshjet e fundit. ... Read More

Ava Max flet me emocion pasi u nominua për herë të parë në “VMA”

25/07/2019

21:30 | 25 Korrik 2019 21:30 | 25 Korrik 2019 Ava Max ka shënuar një sukses të ri në karrierë. Së fundi janë shpallur nominimet ... Read More

Dortmund ofron 42 milionë euro për Malcom

25/07/2019

21:30 | 07/25/2019 Skuadra nga Bundesliga, Borussia Dortmund, është skuadra që është interesuar për yllin e Barcelonës, Malcom. Anësori brazilian mund ta shoh vetën e ... Read More

Skuadra e njohur angleze kërkon Elbasan Rashanin

22/07/2019

21:30 | 22 Korrik 2019 21:30 | 22 Korrik 2019 Skuadra e njohur angleze, Fulham, është duke vëzhguar situatën e yllit të kombëtares së Kosovës, ... Read More

Pulisic: Mund të jap shumë në Premierligë

18/07/2019

21:30 | 18 Korrik 2019 21:30 | 18 Korrik 2019 Christian Pulisic është shumë i lumtur para fillimit të sezonit të ri në Premierligë, dhe ... Read More