Tag: 2137

Rrahja e Rihannës nga Chris Brown? Eminem: Ndoshta edhe unë do bëja njësoj

11/11/2019

21:37 | 11 Nentor 2019 21:37 | 11 Nentor 2019 Eminem del krah Chris Brownit në incidentin me Rihannën. Chris Brown në momentin kur ishte ... Read More

Shqipëria e përfundon pjesën e parë në epërsi ndaj Islandës

10/09/2019

21:37 | 10 Shtator 2019 21:37 | 10 Shtator 2019 Shqipëria e ka mbyllur pjesën e parë në epërsi minimale ndaj Islandës. Futbollistët e Edy ... Read More

Mësohet arsyeja pse Mustafi nuk u largua nga Arsenali

03/09/2019

21:37 | 3 Shtator 2019 21:37 | 3 Shtator 2019 Arsenali nuk arriti të gjente një blerës për mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafin. Trajneri Unai Emery ... Read More

Kush është Valdrin Mustafa, talenti që braktisi Shqipërinë për Kosovën

07/08/2019

21:37 | 7 Gusht 2019 21:37 | 7 Gusht 2019 Para pak minutash edhe zyrtarisht u konfirmua se Valdrin Mustafa do ta vesh fanellën e ... Read More

Një natë me Luana Vjollcën apo Ana Kabashin? Albani jep përgjigjen epike 

17/07/2019

21:37 | 17 Korrik 2019 21:37 | 17 Korrik 2019 Alban Mehmeti e ka dhënë përgjigjen epike kur pyetet se me kë dëshiron ta kaloj ... Read More

Kthimi i Pogbas te Juventusi duket i vështirë për këto arsye

18/06/2019

21:37 | 18 Qershor 2019 21:37 | 18 Qershor 2019 Juventus vazhdon të ëndërrojë rikthimin e Paul Pogbas në Torino. Mesfushori francez ishte larguar nga ... Read More

Lëndimi i Keita fut në luftë Liverpoolin dhe kombëtaren e Guineas

04/05/2019

21:37 | 4 Maj 2019 21:37 | 4 Maj 2019 Mesfushori i Liverpool, Naby Keita, ka pësuar një lëndim në ndeshjen e luajtur në Ligën ... Read More