Tag: 2138

The Weeknd befason të gjithë me ndryshimin që ka bërë

10/09/2019

21:38 | 10 Shtator 2019 21:38 | 10 Shtator 2019 Thë Weeknd është ‘kthyer’ në vitet e 90-ta me këtë foto. The Weeknd është nga ... Read More

Liverpool – Chelsea, shënohet goli i parë

14/08/2019

21:38 | 14 Gusht 2019 21:38 | 14 Gusht 2019 Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në Superkupën e Evropës. Chelsea është në avantazh ... Read More

Ronaldo kërkon transferimin e Icardit te Juventus

06/08/2019

21:38 | 6 Gusht 2019 21:38 | 6 Gusht 2019 Cristiano Ronaldos i ka mjaftuar një sezon për t’u bërë i zëshëm te Juventus, si ... Read More

Kane: Ky është mbrojtësi më i vështirë me të cilin jam përballur

29/07/2019

21:38 | 07/29/2019 Harry Kane ka zbuluar mbrojtësin më të vështirë me të cilin është përballur gjatë gjithë karrierës së tij. Ylli i Tottenham Hotspur ... Read More

Capital T zbulon sekretin, tregon se çfarë ushqimi konsumon të dielave

28/07/2019

21:38 | 28 Korrik 2019 21:38 | 28 Korrik 2019 Capital T sot ia bën vetes ‘Cheat Day’. Capital T pa asnjë dyshim është njëri ... Read More

Jovic zbulon tmerrin që përjetoi sa ishte fëmijë

15/07/2019

21:38 | 15 Korrik 2019 21:38 | 15 Korrik 2019 Sulmuesi i Real Madrid, Luka Jovic thotë se ishte i frymëzuar për të ndjekur ëndrrën ... Read More

E dashura publikon fotografi me Edon Zhegrovën

29/06/2019

21:38 | 29 Qershor 2019 21:38 | 29 Qershor 2019 Edon Zhegrova në pushime me të dashurën e tij. Edon Zhegrova kishte mohuar në disa ... Read More

Majlinda ‘tradhtohet’ nga lotët teksa flet për personin që ia dedikoi medaljen e fituar në Minsk

26/06/2019

21:38 | 26 Qershor 2019 21:38 | 26 Qershor 2019 Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e parë të Artë në Lojërat Evropiane, duke triumfuar ... Read More

Kështu lutet Tyson Fury para çdo meçi

16/06/2019

21:38 | 16 Qershor 2019 21:38 | 16 Qershor 2019 Tyson Fury e ka lënë prapa të kaluarën depresive të tij dhe tani përveç se ... Read More