Tag: 2147

Detaji interesant në paraqitjen e Armend Regjepagiqit në “Kënga Magjike”

04/12/2019

21:47 | 4 Dhjetor 2019 21:47 | 4 Dhjetor 2019 Armend Regjepagiqi si gjithmonë ka marrë vëmendjen me paraqitjen. Është duket u mbajtur nata e ... Read More

McGregor – Cerrone: Mësohet se kur do të zhvillohet dueli

28/11/2019

21:47 | 28 Nentor 2019 21:47 | 28 Nentor 2019 Është mësuar edhe mbrëmja se kur Conor McGregor do të rikthehet në oktogon. Pas shumë ... Read More

ZYRTARE: Tjetër lajm i madh për Kosovën, ylli i Anglisë nuk luan në ‘Fadil Vokrri’

10/11/2019

21:47 | 10 Nentor 2019 21:47 | 10 Nentor 2019 Ross Barkley dhe Tom Heaton janë tërhequr nga skuadra e Anglisë për kualifikimet e Euro ... Read More

Trajneri i Newcastle tregon nëse do ta transferojnë Xhakën

08/11/2019

21:47 | 8 Nentor 2019 21:47 | 8 Nentor 2019 Granit Xhaka është lojtari me vëmendjen më të madhe në Premierligë. Anëtari i Arsenal ka ... Read More

Shpat Kasapi rikthehet me një baladë të dhimbshme 

06/11/2019

21:47 | 6 Nentor 2019 Foto: Instagram 21:47 | 6 Nentor 2019 Shpat Kasapi po vjen me këngë të re. Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat ... Read More

Përfundojnë pjesët e para në Ligën e Kampionëve, këto janë rezultatet

06/11/2019

21:47 | 6 Nentor 2019 21:47 | 6 Nentor 2019 Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të orës 21:00 në Ligën e Kampionëve. Real ... Read More

Wilder: Do ta nokautoja Tysonin në kohën e tij më të mirë

24/10/2019

21:47 | 24 Tetor 2019 21:47 | 24 Tetor 2019 Deontay Wilder është shprehur i bindur se do të ishte fitues në një duel me ... Read More

Man City dhe Liverpool dënohen nga UEFA

17/10/2019

21:47 | 17 Tetor 2019 21:47 | 17 Tetor 2019 Dy skuadrat më të mira në Premierligë aktualisht, Liverpool dhe Manchester City janë dënuar nga ... Read More

Kombëtarja më e përfolur në botë vendos rekord të ri

16/10/2019

21:47 | 16 Tetor 2019 21:47 | 16 Tetor 2019 Për të ardhur deri te goli në futboll, është e rëndësishme të kesh një skuadër ... Read More

J.Lo habit të gjithë, del me robdishan rrugëve të Nju Jorkut

15/10/2019

21:47 | 15 Tetor 2019 21:47 | 15 Tetor 2019 Jennifer Lopez i ka habitur të gjithë me veprimin e fundit. Këngëtarja dhe aktorja 50-vjeçare, ... Read More

Përfundojnë pjesët e para në L.K, këto janë rezultatet

02/10/2019

21:47 | 2 Tetor 2019 21:47 | 2 Tetor 2019 Kanë përfunduar pjesët e para në xhiron e Ligës së Kampionëve derisa nuk ka pasur ... Read More

Rrahmani paraqitet 90 minuta në barazimin mes Veronas dhe Udineses

24/09/2019

21:47 | 24 Shtator 2019 21:47 | 24 Shtator 2019 Amir Rrahmani është paraqitur për 90 minuta në barazimin 0-0 të Hellas Veronas me Udinesen. ... Read More