Tag: 2159

Ariana Fejzullahu uron festën me këto foto të fëmijëve të saj

31/12/2019

21:59 | 31 Dhjetor 2019 21:59 | 31 Dhjetor 2019 Ariana Fejzullahu ka zgjedhur foto të veçanta për ta uruar festën. Bashkëshortja e këngëtarit, Ermal ... Read More

”Tiks.app” mundohet të justifikohet: Aktet keqdashëse të ndalen sa më shpejtë, të vazhdojë shitja e biletave

12/11/2019

21:59 | 12 Nentor 2019 21:59 | 12 Nentor 2019 Platforma e cila merret me shitjen e biletave për ndeshjet vendase të Kosovës, ”tiks.app” ka ... Read More

Baby G nga shtrati: Është koha për ‘Show’

26/10/2019

21:59 | 26 Tetor 2019 21:59 | 26 Tetor 2019 Baby G po bën gati diçka speciale. Duket se pritjes së fansave të Baby G ... Read More

Valverde nuk do të nxitohet me Messi dhe Suarez

05/10/2019

21:59 | 5 Tetor 2019 21:59 | 5 Tetor 2019 Ernesto Valverde duket se do të jetë mjaftueshëm i qetë me rikthimin e Lionel Messi ... Read More

Era Istrefi merr vëmendje me paraqitjen në Javën e Modës në Paris

26/09/2019

21:59 | 26 Shtator 2019 21:59 | 26 Shtator 2019 Era Istrefi po merr pjesë në Javën e Modës në Paris. Era Istrefi së fundi ... Read More

UEFA zbulon emrin e garës së tretë evropiane

24/09/2019

21:59 | 24 Shtator 2019 21:59 | 24 Shtator 2019 Një garë e re e UEFA-s do të nis nga viti 2021. Shtëpia më e ... Read More

Ish-i dashuri i Dua Lipës me një tjetër femër në krah 

17/09/2019

21:59 | 17 Shtator 2019 21:59 | 17 Shtator 2019 Duket se edhe Isaac e ka harruar Duan dhe e ka gjetur veten diku tjetër. ... Read More

Statistikat e jashtëzakonshme të Alitit kundër Çekisë

07/09/2019

21:59 | 7 Shtator 2019 21:59 | 7 Shtator 2019 Kombëtarja e Kosovës sot ka bërë një paraqitje të madhe, duke shënuar një prej fitoreve ... Read More

Ferizaj rinovon me Shabanin

12/08/2019

21:59 | 12 Gusht 2019 21:59 | 12 Gusht 2019 Skuadra e Ferizaj ka njoftuar se ka arritur marrëveshje edhe për dy vite me Egzon ... Read More

Luiz ‘thumbon’ tifozët e Chelsea pas kalimit tek Arsenal

08/08/2019

21:59 | 8 Gusht 2019 21:59 | 8 Gusht 2019 Ylli brazilian i futbollit, David Luiz, ka dhënë disa komente mjaft interesante pas transferimit tek ... Read More

Këngëtarja shqiptare provokon keq me ‘twerk’ para kamerës

06/08/2019

21:59 | 6 Gusht 2019 21:59 | 6 Gusht 2019 këngëtarja e njohur habiti me videon që e postoi në rrjete sociale. Baby G ka ... Read More

Bllokon Ferrari, Hamilton niset i pari në Hockenheim

27/07/2019

21:59 | 27 Korrik 2019 21:59 | 27 Korrik 2019 Ylli i Formula 1, Lewis Hamilton, po vazhdon dominimin e tij. Hamilton do të niset ... Read More