Tag: 2201

Pse Bayern nuk luan sikur Liverpool? Kovac jep përgjigjen interesante

28/10/2019

22:01 | 28 Tetor 2019 22:01 | 28 Tetor 2019 Niko Kovac ka dhënë një përgjigje të jashtëzakonshme lidhur me stilin e lojës së Bayern ... Read More

Befason Hodgson: Zaha nuk ishte kurrë afër Arsenal

25/10/2019

22:01 | 25 Tetor 2019 22:01 | 25 Tetor 2019 Trajneri i Crystal Palace, Roy Hodgson ka dhënë një deklaratë befasuese lidhur me Wilfried Zaha. ... Read More

UFC zbulon kundërshtarin e ardhshëm të McGregor

12/10/2019

22:01 | 12 Tetor 2019 22:01 | 12 Tetor 2019 UFC ka zbuluar kundërshtarin e ardhshëm të Conor McGregor. McGrego nuk ka luftuar në oktogon ... Read More

Milan e shkarkon Giampaolon?

06/10/2019

22:01 | 6 Tetor 2019 22:01 | 6 Tetor 2019 Megjithë fitoren 2-1 në Genoa mbrëmë, ka raporte në rritje që Milani do ta shkarkojë ... Read More

Sanchez kujton kohën te Barcelona: Puyol, kapiteni më i mirë që kam luajtur me të

29/09/2019

22:01 | 29 Shtator 2019 22:01 | 29 Shtator 2019 Alexis Sanchez thotë se ish-mbrojtësi i Barcelonës, Carles Puyol është kapiteni më i mirë me ... Read More

Gashi publikon albumin me këtë datë

09/09/2019

22:01 | 9 Shtator 2019 22:01 | 9 Shtator 2019 Pritjes i erdhi fundi, Gashi së shpejti lanson albumin. Gashi ka kohë që është duke ... Read More

‘7-shat’ e dështimeve të United pas largimit të Ronaldos

28/08/2019

22:01 | 28 Gusht 2019 22:01 | 28 Gusht 2019 Manchester United po has në vështirësi me futbollistët që zgjedhin të veshin fanellën me numrin ... Read More

ZYRTARE: Ajax blindon yllin e skuadrës

08/07/2019

22:01 | 8 Korrik 2019 22:01 | 8 Korrik 2019 Sulmuesi serb Dusan Tadic ka vazhduar kontratën e tij me Ajaxin deri në fund të ... Read More

Zidane nuk e do këtë lojtar në skuadër

29/06/2019

22:01 | 29 Qershor 2019 22:01 | 29 Qershor 2019 Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka bërë të ditur një emër që nuk e ... Read More

Zeka me një eurogol barazon rezultatin në ‘Fadil Vokrri’

28/06/2019

22:01 | 28 Qershor 2019 22:01 | 28 Qershor 2019 KF Feronikeli ka arritur të barazojë rezultatin në 1:1 në ndeshjen finale të parakualifikimeve për ... Read More

Adrola Dushi mahnit publikun me elegancën e saj në sfilatë

02/06/2019

22:01 | 2 Qershor 2019 22:01 | 2 Qershor 2019 Adrola Dushi cilësohet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Adrola Dushi pushtoi skenën ... Read More

Geti, Majk dhe Onat bashkë në projektin e ri muzikor, zbulohet data e publikimit 

28/05/2019

22:01 | 28 Maj 2019 22:01 | 28 Maj 2019 Geti, Majk dhe Onat po vijnë me këngë të re. Majk nëpërmjet postimit të një ... Read More