Tag: 2201

Adrola Dushi mahnit publikun me elegancën e saj në sfilatë

02/06/2019

22:01 | 2 Qershor 2019 22:01 | 2 Qershor 2019 Adrola Dushi cilësohet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Adrola Dushi pushtoi skenën ... Read More

Geti, Majk dhe Onat bashkë në projektin e ri muzikor, zbulohet data e publikimit 

28/05/2019

22:01 | 28 Maj 2019 22:01 | 28 Maj 2019 Geti, Majk dhe Onat po vijnë me këngë të re. Majk nëpërmjet postimit të një ... Read More

Stilisti i Jonida Maliqit flet për prapaskenat e “Eurovision” me përfaqësuesen e Serbisë

24/05/2019

22:01 | 24 Maj 2019 22:01 | 24 Maj 2019 Pjesëmarrja e Jonida Maliqit në “Eurovision” vazhdon të komentohet ende. Jonida Maliqi ka përfaqësuar këtë ... Read More

Pasi fituan titullin e 34-të, skuadra e Ajax ka bërë një gjest të jashtëzakonshëm

16/05/2019

22:01 | 16 Maj 2019 22:01 | 16 Maj 2019 Triumfi në garën për titullin e kampionit në Eredevisie për herë të parë në pesë ... Read More

“700.000 franga nuk janë shumë në Zvicër”, ja çfarë shkruan mediumi zviceran për Tomë Gashin

10/05/2019

22:01 | 10 Maj 2019 22:01 | 10 Maj 2019 Dyshohet se Loredana ka marrë 700.000 franga nga një çift nga Valais. Ajo u paraqit ... Read More

Yllka Kuqi shkëmben puthje romantike me bashkëshortin

02/05/2019

22:01 | 05/02/2019 Yllka Kuqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet në një moment intim me burrin. Yllka Kuqi është goxha ... Read More