Tag: 2214

E pyesin për numrin e marrëdhënieve, si do ndihet Loredana pas përgjigjes së Mozzikut?

26/10/2019

22:14 | 26 Tetor 2019 22:14 | 26 Tetor 2019 Mozzik ka folur për jetën e tij private. Mozzik ka qenë i ftuar në emisionin ... Read More

‘El Clasico’ jashtë fushave të blerta, Fabian Ruiz targeti i Barcës dhe Real Madridit

15/10/2019

22:14 | 15 Tetor 2019 22:14 | 15 Tetor 2019 Barcelona dhe Real Madrid do të kenë një luftë jashtë fushave të blerta. Ylli i ... Read More

Fabian në radarin e Barcës dhe Realit, Napoli synon ta ‘blindojë’

11/10/2019

22:14 | 11 Tetor 2019 22:14 | 11 Tetor 2019 Napoli po synon ta blindojë yllin premtues të skuadrës, Fabian Ruiz. Skuadra nga Serie A, ... Read More

Rodriguez drejt largimit nga Milan

09/10/2019

22:14 | 9 Tetor 2019 22:14 | 9 Tetor 2019 Ricardo Rodriguez mund të largohet nga Milan. Mbrojtësi zviceran Ricardo Rodriguez ka gjasa të mëdha ... Read More

ZYRTARE: Lyon shkarkon Sylvinhon

07/10/2019

22:14 | 7 Tetor 2019 22:14 | 7 Tetor 2019 Sylvinho dhe Lyon kanë ndarë rrugët e tyre. Skuadra e Olympique Lyon ka shkarkuar krye ... Read More

Lampard: Ishim më të mirë se Liverpool

22/09/2019

22:14 | 22 Shtator 2019 22:14 | 22 Shtator 2019 Frank Lampard thotë se është i lumtur me performancën e Chelseat kundër Liverpool të dielën, ... Read More

“Kur ke diellin në krahë”, Anjeza publikon imazhin e ëmbël me vajzën

20/09/2019

22:14 | 20 Shtator 2019 22:14 | 20 Shtator 2019 Anjeza ditën e sotme e kaloi në natyrë me vajzën. Anjeza Shahini po shijon në ... Read More

Shkarkimi i Zidane mund t’i kushtojë Realit 80 milionë euro

19/09/2019

22:14 | 19 Shtator 2019 22:14 | 19 Shtator 2019 Real Madrid duket se nuk do ta ketë shumë të lehtë ta shkarkojë trajnerin Zidane. ... Read More

Butrint Imeri ‘sfidon’ Edon Zhegrovën

12/09/2019

22:14 | 12 Shtator 2019 22:14 | 12 Shtator 2019 Butrint Imeri ka treguar aftësitë e tij në futboll. Butrint Imeri është njëri ndër artistët ... Read More

Ceballos nuk do të qëndrojë tek Arsenal?

05/09/2019

22:14 | 5 Shtator 2019 22:14 | 5 Shtator 2019 Dani Ceballos duket se nuk do ta ketë të gjatë qëndrimin tek Arsenal. Gjasat janë ... Read More

Laporte udhëton drejt Barcelonës

02/09/2019

22:14 | 09/02/2019 Aymeric Laporte ka udhëtuar sot drejt qytetit të Barcelonës. Qendër mbrojtësi francez ka pësuar një dëmtim gjatë ndeshjes Manchester City – Brighton, ... Read More

Interit i rritet konkurrenca për Dzekon

06/08/2019

22:14 | 08/06/2019 Një skuadër tjetër ka hyrë në garë për Edin Dzekon. 33 vjeçari nga Bosnja, është rrugës për t’u larguar nga Roma këtë ... Read More