Tag: 2217

Icardi i bindur se Interi do ta rikthej në skuadër

16/08/2019

22:17 | 16 Gusht 2019 22:17 | 16 Gusht 2019 Mauro Icardi raportohet se është i bindur se Inter do ta rikthej në skuadër, nëse ... Read More

Agjenti i Perisic niset drejt Bayern, pritet zyrtarizimi i marrëveshjes

10/08/2019

22:17 | 10 Gusht 2019 22:17 | 10 Gusht 2019 Bayern Munich është shumë afër transferimit të Ivan Perisic. Kampionët e Bundesliga janë në kërkim ... Read More

Frenkie de Jong fiton çmimin e parë individual me fanellën e Barcelonës

04/08/2019

22:17 | 4 Gusht 2019 22:17 | 4 Gusht 2019 Frenkie de Jong ka fituar çmimin e parë individual që nga transferimi i tij tek ... Read More

Man City pas yllit të Barcelonës

28/07/2019

22:17 | 28 Korrik 2019 22:17 | 28 Korrik 2019 Manchester City po mendon të përforcojë krahun e djathtë të mbrojtjes. Kampionët e Premierligës kanë ... Read More

Inter më në fund arrin marrëveshje për Barella

11/07/2019

22:17 | 11 Korrik 2019 22:17 | 11 Korrik 2019 Skuadra e Inter më në fund ka arritur marrëveshje me lojtarin e Cagliari, Nicolo Barella. ... Read More

Ishte shkurti i vitit 2005 kur Messi ndëshkohej me karton të kuq, një gjë e tillë i ndodhi edhe sonte

06/07/2019

22:17 | 6 Korrik 2019 22:17 | 6 Korrik 2019 Një gjë e rrallë i ka ndodhur sonte Lionel Messit, në ndeshjen kundër Kilit. Ishte ... Read More

Ledri Vula takon Rita Orën para festivalit në Zurich

30/06/2019

22:17 | 30 Qershor 2019 22:17 | 30 Qershor 2019 Ledri Vula ka publikuar një fotografi me Ritën. Rita Ora dhe Ledri Vula do të ... Read More

Kuka: Majlinda është fantashkencë, rezultatet e saj s’do t’i arrijë askush për 100 vjet

26/06/2019

22:17 | 26 Qershor 2019 22:17 | 26 Qershor 2019 Majlinda Kelmendi, kampionia olimpike ditë më parë e ka siguruar medaljen e artë në Lojërat ... Read More

Kush është Florent Muslija, lojtari i fundit që iu bashkua Kosovës

21/06/2019

22:17 | 21 Qershor 2019 22:17 | 21 Qershor 2019 Kombëtarja e Kosovës në Futboll dhe gjithë përkrahësit e saj kanë marrë një lajm të ... Read More

Nisin bisedimet, Rafinha i bashkohet skuadrës nga La Liga

19/06/2019

22:17 | 19 Qershor 2019 22:17 | 19 Qershor 2019 Mesfushori i Barcelonës, Rafinha, duket se ka vendosur të largohet nga Barcelona, për t’iu bashkuar ... Read More

Prezantuesja shqiptare pozon pranë Adriana Limës në Kanë

23/05/2019

22:17 | 23 Maj 2019 22:17 | 23 Maj 2019 Në Festivalin e Kanës po marrin pjesë edhe disa shqiptare. Festivali Ndërkombëtar i Filmit në ... Read More

Getinjo e ‘lë’ muzikën për t’u marrë me një tjetër profesion

22/05/2019

22:17 | 22 Maj 2019 22:17 | 22 Maj 2019 Getinjo ka ndërruar profesion. Reperi Getinjo ka ndërruar profesion mirëpo kjo vetëm përkohësisht, shkruan lajmi.net. ... Read More