Tag: 2217

Nisin bisedimet, Rafinha i bashkohet skuadrës nga La Liga

19/06/2019

22:17 | 19 Qershor 2019 22:17 | 19 Qershor 2019 Mesfushori i Barcelonës, Rafinha, duket se ka vendosur të largohet nga Barcelona, për t’iu bashkuar ... Read More

Prezantuesja shqiptare pozon pranë Adriana Limës në Kanë

23/05/2019

22:17 | 23 Maj 2019 22:17 | 23 Maj 2019 Në Festivalin e Kanës po marrin pjesë edhe disa shqiptare. Festivali Ndërkombëtar i Filmit në ... Read More

Getinjo e ‘lë’ muzikën për t’u marrë me një tjetër profesion

22/05/2019

22:17 | 22 Maj 2019 22:17 | 22 Maj 2019 Getinjo ka ndërruar profesion. Reperi Getinjo ka ndërruar profesion mirëpo kjo vetëm përkohësisht, shkruan lajmi.net. ... Read More

Ja sa miliona do t’i humb skuadra e Man City nëse përjashtohet nga Liga e Kampionëve

16/05/2019

22:17 | 16 Maj 2019 22:17 | 16 Maj 2019 Së fundmi është raportuar  se skuadra angleze, Manchester City, mund të dënohet nga UEFA me ... Read More

Presidenti i Portos tregon se a do të pensionohet Casillas

15/05/2019

22:17 | 15 Maj 2019 22:17 | 15 Maj 2019 Fundi i karrierës për Iker Casillas ka ardhur. Portieri spanjoll do të detyrohet të largohet ... Read More

Miriami dhe Albani sjellin imazhe të reja nga pushimet përrallore

09/05/2019

22:17 | 9 Maj 2019 22:17 | 9 Maj 2019 Çifti i njohur ditë më parë filluan pushimet në një vend tropikal. Alban Skënderaj dhe ... Read More