Tag: 2222

Kemal Ademi te Kosova? Salihu tregon situatën aktuale të bisedimeve

09/10/2019

22:22 | 9 Tetor 2019 22:22 | 9 Tetor 2019 Një ndër futbollistët me në formë nga Kosova në Evropë është edhe Kemal Ademi, i ... Read More

Edhe një skuadër e madhe evropiane kërkon Dembelen

03/10/2019

22:22 | 3 Tetor 2019 22:22 | 3 Tetor 2019 Interesimi i skuadrave të Evropës për Ousmane Dembele vazhdon të rritet. Sulmuesi francez ka qenë ... Read More

Fero zbulon disa sekuenca nga kënga e re

23/09/2019

22:22 | 23 Shtator 2019 22:22 | 23 Shtator 2019 Fero po përgatitet për rikthimin. Fero prej publikimit të këngës ‘Ride or die’ nuk ka ... Read More

Liga e Kampionëve: Prishtina lufton deri në frymën e fundit, dështon kundër Legias

20/09/2019

22:22 | 20 Shtator 2019 22:22 | 20 Shtator 2019 Prishtina ka zhvilluar një ndeshje mjaft të mirë në udhëtimin e saj në Poloni, por ... Read More

Shqipëria kryen seancën e tretë stërvitore, të gjithë në dispozicion të Rejas

03/09/2019

22:22 | 3 Shtator 2019 22:22 | 3 Shtator 2019 Kombëtarja shqiptare zhvilloi këtë pasdite seancën e dytë për këtë të martë dhe të tretën ... Read More

Prishet festa, lëndohet Alisson

09/08/2019

22:22 | 9 Gusht 2019 22:22 | 9 Gusht 2019 Liverpool ka pësuar një goditje të rëndë në ndeshjen hapëse të Premierligës kundër Norwich. ‘The ... Read More

Bale, ideja e ‘çmendur’ e skuadrës angleze

24/07/2019

22:22 | 24 Korrik 2019 22:22 | 24 Korrik 2019 Lëvizje të pabesueshme për të ardhmen e Gareth Bale. Mediet në Angli raportojnë se anësori ... Read More

Pas Milanit, Ceballos kërkohet edhe nga tri skuadra të Premierligës

04/07/2019

22:22 | 4 Korrik 2019 22:22 | 4 Korrik 2019 Milanit i është rritur konkurrenca për mesfushorin Dani Ceballos. Reprezentuesi i Spanjës U21, do të ... Read More

Asensio në Premierligë

27/06/2019

22:22 | 27 Qershor 2019 22:22 | 27 Qershor 2019 Tottenham Hotspur nuk e ka ndërmend të dorëzohet për Marco Asension. Ylli i Real Madridit, ... Read More

Elita Rudi zbulon se kur do t’i kthehet ekranit

18/06/2019

22:22 | 18 Qershor 2019 22:22 | 18 Qershor 2019 Elita Rudi e ka dhënë përgjigjen e shumëpritur. Elita Rudi është një prej moderatoreve më ... Read More

De Ligt përmirëson gabimin, Holanda barazon rezultatin ndaj Anglisë

06/06/2019

22:22 | 6 Qershor 2019 22:22 | 6 Qershor 2019 Është barazuar rezultati në ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kombeve, mes Holandës dhe Anglisë. Pasi ... Read More

Juve barazon me Atalantan, Napoli turpëron Interin

19/05/2019

22:22 | 19 Maj 2019 22:22 | 19 Maj 2019 Juventusi nuk ka shkuar më shumë se barazim 1-1 ndaj Atalantas, në ndeshjen e fundit ... Read More