Tag: 2232

Janë bërë dy vitë nga publikimi i ‘Anywhere’, Rita Ora kujton një nga hitet e saj

20/10/2019

22:32 | 10/20/2019 Rita Ora ka publikuar disa prapaskena të një prej hiteve të saj. Rita Ora ka disa vite që është në top listat ... Read More

Dy yjet e Juventusit, transferimet e para të Allegrit te Man Utd

16/10/2019

22:32 | 16 Tetor 2019 22:32 | 16 Tetor 2019 Massimiliano Allegri përflitet se do të jetë zëvendësuesi i Ole Gunnar Solskjaer te Manchester United. ... Read More

Rina dhe Tayna përcjellen ‘fshehurazi’ në rrjete sociale

30/09/2019

22:32 | 30 Shtator 2019 22:32 | 30 Shtator 2019 Detaji i fundit i prerëve na ka shtyrë të mendojmë kësi soji. Rina Balaj dhe ... Read More

Gjysmëfinale e zjarrtë në Copa Libertadores

30/09/2019

22:32 | 30 Shtator 2019 22:32 | 30 Shtator 2019 Rivalët argjentinas River Plate dhe Boca Juniors do të takohen në gjysmëfinalen e së mërkurës ... Read More

Fero i bën dhuratë luksoze vetes

21/09/2019

22:32 | 09/21/2019 Reperi është pa kontratë, por nuk i ndal shpenzimet. Fero ditë më parë publikoi një fotografi duke numëruar para dhe në mënyrë ... Read More

Blero zbulon se cili artist do ta këndojë këngën e dasmës në martesën e tij

13/09/2019

22:32 | 13 Shtator 2019 22:32 | 13 Shtator 2019 Blero ka treguar se cili është aritsti që do të këndojë kur ai dhe Afrona ... Read More

Milan fiton ndaj Feronikelit, nderon futbollin kosovar me prezencën në ‘Fadil Vokrri’

10/08/2019

22:32 | 10 Gusht 2019 22:32 | 10 Gusht 2019 Ka përfunduar miqësorja historike për futbollin kosovar, Feronikeli – Milan. Gjiganti evropian i futbollit, Milan, ... Read More

Nedved flet rreth largimit të Dybalas

29/07/2019

22:32 | 29 Korrik 2019 22:32 | 29 Korrik 2019 Zëvendës-presidenti i Juventusit, Pavel Nedved ka konfirmuar se ka interesim për Paulo Dybalan. Ylli argjentinas ... Read More

Konfirmohet transferimi më i ri i PSG-së

14/07/2019

22:32 | 14 Korrik 2019 22:32 | 14 Korrik 2019 Paris Saint-Germain do të nënshkruajë me qendërmbrojtësin e Borussia Dortmund, Abdou Diallo, në një marrëveshje ... Read More

Lukaku, Icardi, Dzeko: Telashet e Inter për fazën e sulmit

11/07/2019

22:32 | 11 Korrik 2019 22:32 | 11 Korrik 2019 Skuadra e Inter ka hasur në telashe në tentimet e saj për të rregulluar problemet ... Read More

Xhaka tregon kush ua pagoi dënimin për festimin me shqiponjë kundër Serbisë

15/06/2019

22:32 | 15 Qershor 2019 22:32 | 15 Qershor 2019 Granit Xhaka ka zbuluar për herë të parë se një biznesmen shqiptar nga Amerika, u ... Read More

Lukaku ia ‘bën me sy’ Interit, ja çfarë thotë për Conten

12/06/2019

22:32 | 12 Qershor 2019 22:32 | 12 Qershor 2019 Romelu Lukaku ka ndezur spekulimet për një transferim të mundshëm te Inter. Sulmuesi belg po ... Read More