Tag: 2234

Soni Malaj e gatshme për “Kënga Magjike”: Diçka e madhe na ktheu përsëri

29/11/2019

22:34 | 29 Nentor 2019 Foto: Instagram 22:34 | 29 Nentor 2019 Soni Malaj ka deklaruar se do të marrë pjesë në “Kënga Magjike”. Shqipëria ... Read More

EFL Cup: Chelsea dhe Liverpool vazhdojnë tutje

25/09/2019

22:34 | 25 Shtator 2019 22:34 | 25 Shtator 2019 Liverpool dhe Chelsea kanë vazhduar tutje në EFL Cup, pas fitoreve të shënuara të mërkurën ... Read More

Super Holanda përmbys Gjermaninë, ‘thrilleri’ i 6 golave i takon ‘Tulipanëve’

06/09/2019

22:34 | 6 Shtator 2019 22:34 | 6 Shtator 2019 ‘Thrilleri’ 90 minutësh i ‘Volksparkstadion’ i ka takuar kombëtares së Holandës. Holanda ka arritur të ... Read More

ZYRTARE: Falcao nënshkruan me Galatasaray

02/09/2019

22:34 | 09/02/2019 Radamel Falcao është bërë me skuadër të re. Ylli kolumbian i futbollit, Radamel Falcao, ka gjetur skuadër të re, vetëm pak orë ... Read More

Ribery e pranon ofertën e skuadrës nga Serie A

19/08/2019

22:34 | 19 Gusht 2019 22:34 | 19 Gusht 2019 Raportet e fundit nga Gjermania bëjnë të ditur që Franck Ribery po transferohet te Fiorentina ... Read More

Ozil befason me skuadrën e re

06/08/2019

22:34 | 08/06/2019 DC United janë të vendosur për bisedime me përfaqësuesit e Mesut Ozil, duke e kërkuar gjermanin si një zëvendësim për Wayne Rooney. ... Read More

Bebe këndon në një skenë me ish-të dashurin e Ritës, ai ia shpreh dashurinë publikisht

02/08/2019

22:34 | 2 Gusht 2019 22:34 | 2 Gusht 2019 Bebe Rexha dhe Rita Ora njihen për miqësi të mirë me njëra-tjetrën. Bebe Rexha dhe ... Read More

Euro U21, Spanja mund Gjermaninë dhe shpallet kampion

30/06/2019

22:34 | 30 Qershor 2019 22:34 | 30 Qershor 2019 Spanja ka arritur të shpallet kampion i Evropës për herë të pestë në histori për ... Read More

Feronikeli me vështirësi, kalon në finale të parakualifikimeve të LK

25/06/2019

22:34 | 25 Qershor 2019 22:34 | 25 Qershor 2019 Feronikeli e ka mposhtur me rezultat minimal (1-0) skuadrën e Lincoln Red Imps, në ndeshjen ... Read More

Nuk ndalet Roberti, paralajmëron projektin e ri

21/06/2019

22:34 | 21 Qershor 2019 22:34 | 21 Qershor 2019 Ka pak ditë që ka publikuar këngën e re. Robert Berisha ditë më parë publikoi ... Read More

Fero dhe Arbenita gjysmë të zhveshur, shikojeni çfarë foto e ka publikuar reperi

11/06/2019

22:34 | 11 Qershor 2019 22:34 | 11 Qershor 2019 Fero dhe Arbenita duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Reperi Fero dhe e dashura e ... Read More