Tag: 2237

Pas Linda Halimit, edhe Jonida Maliqi akuzon RTSH-në

11/07/2019

22:37 | 11 Korrik 2019 22:37 | 11 Korrik 2019 Jonida Maliqi e ka akuzuar RTSH-në. Këtë vit këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi përfaqësoj Shqipërinë në ... Read More

Kosova e madhe, përmbysë gjithçka në fund dhe realizon fitore historike

10/06/2019

22:37 | 10 Qershor 2019 22:37 | 10 Qershor 2019 Kosova ka përmbysur gjithçka dhe ka realizuar fitore historike 3-2 ndaj Bullgarisë në Sofje, e ... Read More

Ronaldo e dërgon Portugalinë në finale të Ligës së Kombeve

05/06/2019

22:37 | 5 Qershor 2019 22:37 | 5 Qershor 2019 Kombëtarja e Portugalisë është finalistja e parë e Ligës së Kombeve. Portugezët kanë arritur që ... Read More

Jo vetëm Mozzik, kjo është ora e shtrenjtë që bartë Loredana Zefi 

28/05/2019

22:37 | 28 Maj 2019 22:37 | 28 Maj 2019 Loredana Zefi bartë një orë të shtrenjtë. Së fundmi është publikuar çmimi i shtrenjtë i orës ... Read More

Ja me çfarë emri e thërret Marina, Getin

20/05/2019

22:37 | 20 Maj 2019 22:37 | 20 Maj 2019 Marina dhe Geti janë ndër çiftet më të pëlqyera të Estradës. Marina Vjollca para disa ... Read More

Falë Lionel Messit, emri ‘Leo’ ka pësuar rritje 3900% në Kataloni

16/05/2019

22:37 | 16 Maj 2019 22:37 | 16 Maj 2019 Përformanca e tij përgjatë ndeshjeve, si dhe arritjet përgjatë kohës në klubin e Barcelonës, Lionel ... Read More