Tag: 2237

E vështirë për t’u besuar, Milan merr fitoren e dytë radhazi

08/12/2019

22:37 | 8 Dhjetor 2019 22:37 | 8 Dhjetor 2019 AC Milan ka arritur një fitore të vështirë, por shumë të rëndësishme në udhëtim te ... Read More

‘Çmenduri’ në EFL Cup, Liverpool e fiton dramën e ‘Anfield Road’, mposht Arsenalin

30/10/2019

22:37 | 30 Tetor 2019 22:37 | 30 Tetor 2019 Liverpool e ka fituar ‘çmendurinë’ e ‘Anfield Road’, duke e mundur Arsenalin vetëm pas ekzekutimit ... Read More

Euro 2020: Rikthehet Zvicra, fiton ndaj Irlandës dhe shpreson për kualifikimin

15/10/2019

22:37 | 15 Tetor 2019 22:37 | 15 Tetor 2019 Kombëtarja e Zvicrës ka shënuar fitore mjaft të rëndësishme në kuadër të kualifikimeve për Euro ... Read More

Pse Totti dëshironte të humbiste një penallti në ndeshjen e fundit te Roma?

27/09/2019

22:37 | 27 Shtator 2019 22:37 | 27 Shtator 2019 Pas 786 ndeshjeve dhe 307 golave në ngjyrat e famshme të Romës, Francesco Totti theu ... Read More

Spanja e Italia vazhdojnë me fitore

08/09/2019

22:37 | 8 Shtator 2019 Spanjë - Ishujt Faroe 22:37 | 8 Shtator 2019 Spanja ka mposhtur Ishujt Faroe për të marrë fitoren e gjashtë ... Read More

Neymar nuk ndaloi së qari kur mësoi se do të qëndronte te PSG

04/09/2019

22:37 | 4 Shtator 2019 22:37 | 4 Shtator 2019 Neymar do të kalojë edhe sezonin 2019/2020 te Paris Saint Germain. Braziliani ishte i lidhur ... Read More

Ky është momenti kur këngëtarja shqiptare kupton se është tradhtuar nga i dashuri

21/07/2019

22:37 | 21 Korrik 2019 22:37 | 21 Korrik 2019 Këngëtarja shqiptare ka rrëfyer një moment të hidhur nga jeta e saj. Era Rusi ishte ... Read More

Pas Linda Halimit, edhe Jonida Maliqi akuzon RTSH-në

11/07/2019

22:37 | 11 Korrik 2019 22:37 | 11 Korrik 2019 Jonida Maliqi e ka akuzuar RTSH-në. Këtë vit këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi përfaqësoj Shqipërinë në ... Read More

Kosova e madhe, përmbysë gjithçka në fund dhe realizon fitore historike

10/06/2019

22:37 | 10 Qershor 2019 22:37 | 10 Qershor 2019 Kosova ka përmbysur gjithçka dhe ka realizuar fitore historike 3-2 ndaj Bullgarisë në Sofje, e ... Read More

Ronaldo e dërgon Portugalinë në finale të Ligës së Kombeve

05/06/2019

22:37 | 5 Qershor 2019 22:37 | 5 Qershor 2019 Kombëtarja e Portugalisë është finalistja e parë e Ligës së Kombeve. Portugezët kanë arritur që ... Read More

Jo vetëm Mozzik, kjo është ora e shtrenjtë që bartë Loredana Zefi 

28/05/2019

22:37 | 28 Maj 2019 22:37 | 28 Maj 2019 Loredana Zefi bartë një orë të shtrenjtë. Së fundmi është publikuar çmimi i shtrenjtë i orës ... Read More

Ja me çfarë emri e thërret Marina, Getin

20/05/2019

22:37 | 20 Maj 2019 22:37 | 20 Maj 2019 Marina dhe Geti janë ndër çiftet më të pëlqyera të Estradës. Marina Vjollca para disa ... Read More