Tag: 2240

Lecce hesht ‘San Siron’ në minutën e fundit – nuk ka fitore për Milanin

20/10/2019

22:40 | 20 Tetor 2019 22:40 | 20 Tetor 2019 Milanin nuk po e ndihmon as Stefano Pioli. Skuadra e Milan nuk ka arritur të ... Read More

Shqipëria ‘gjunjëzohet’ në fund – Ismajli dhe Strakosha i falin tri pikë Turqisë

11/10/2019

  Kombëtarja e Shqipërisë ka falur tri pikë në Turqi. Në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, Shqipëria ka pësuar humbje në përballjen kundër Turqisë, ... Read More

Spektakël po, fitues jo në ‘Signal Iduna Park’

09/10/2019

22:40 | 9 Tetor 2019 22:40 | 9 Tetor 2019 Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Argjentinës kanë luajtur barazim 2:2 në miqësoren spektakulare të ... Read More

‘Çinar’ në Kosovë

23/09/2019

22:40 | 23 Shtator 2019 22:40 | 23 Shtator 2019 Aktori i njohur turk pritet të vizitoj sërish Kosovën. Njëri prej aktorëve më të njohur ... Read More

Juventus fiton ‘thrillerin’ kundër Napoli, Koulibaly fytyra tragjike

31/08/2019

22:40 | 31 Gusht 2019 22:40 | 31 Gusht 2019 Një ndeshje e jashtëzakonshme është luajtur në ‘Allianz Stadium’, ndërmjet Juventus dhe Napolit. Derbi i ... Read More

Nëse largohet nga Barcelona, ky mund të jetë klubi i ri i Suarezit

21/08/2019

22:40 | 21 Gusht 2019 22:40 | 21 Gusht 2019 A po largohet Luis Suarez nga Barcelona? Luis Suarez vazhdon të ketë oferta për largim ... Read More

Çfarë po ndodh mes Getoarit dhe Marinës?

19/08/2019

22:40 | 19 Gusht 2019 22:40 | 19 Gusht 2019 Së fundmi po qarkullojnë zëra për një ndarje të mundshme. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi ... Read More

Pa problem, siç pritej, Bayern shënon fitore në Kupën e Gjermanisë, mposht Energie Cottbus

12/08/2019

22:40 | 08/12/2019 Ashtu edhe siç pritej, Bayern Munich ka shënuar fitore në kuadër të Kupës së Gjermanisë, në përballjen kundër Energie Cottbus. Kampionët e ... Read More

Sarri i pangopur, kërkon ende blerje të reja

21/07/2019

22:40 | 21 Korrik 2019 22:40 | 21 Korrik 2019 Maurizio Sarri ka thënë se pret që Juventusi të bëjë më shumë biznes në dritaren ... Read More

Moura dyshon për statistikat e Van Dijk: Dikush duhet ta ketë dribluar

13/07/2019

22:40 | 13 Korrik 2019 22:40 | 13 Korrik 2019 Ylli i Tottenham Hotspur, Lucas Moura, ka dhënë disa komente rreth Virgil Van Dijk. Van ... Read More

Ky fakt ka mërzitur shumë Marina Vjollcën

07/07/2019

22:40 | 7 Korrik 2019 22:40 | 7 Korrik 2019 Marina Vjollca ka publikuar fotografinë e radhës nga pushimet. Marina Vjollca së bashku me burrin ... Read More

Nora Istrefi reagon pas publikimit të këngës së re të Robertit

26/06/2019

22:40 | 26 Qershor 2019 22:40 | 26 Qershor 2019 Robert Berisha e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Këngëtari dhe muzikanti ... Read More