Tag: 2245

A duhej ta fitonte Fifi “Këngën Magjike”? Flasin qytetarët

13/12/2019

22:45 | 13 Dhjetor 2019 22:45 | 13 Dhjetor 2019 Qytetarët kanë dhënë mendimet e tyre rreth asaj se a duhej ta fitonte Fifi “Këngën ... Read More

Këto janë 20 këngët konkurruese në FEST ’58, kush do ta prekë Eurovisionin?

10/12/2019

22:45 | 10 Dhjetor 2019 22:45 | 10 Dhjetor 2019 Janë publikuar 20 këngët konkurruese të FEST ’58. Pritja për të mësuar këngët pjesëmarrëse në ... Read More

Icardi bind drejtuesit e PSG – pritet transferimi permanent

28/10/2019

22:45 | 28 Tetor 2019 22:45 | 28 Tetor 2019 Paris Saint Germain duket se veçse janë bindur nga loja e argjentinasit Mauro Icardi. PSG ... Read More

“Time Capsule” nga Capital T do të ketë pjesën e dytë dhe atë siç nuk e keni menduar

25/10/2019

22:45 | 25 Tetor 2019 22:45 | 25 Tetor 2019 Capital T ka zbuluar befasinë që ka në plan të përgatit për fansat e tij. ... Read More

Van Dijk nuk mrekullohet nga diferenca e Liverpool me City: Gjithçka është e hapur

07/10/2019

22:45 | 7 Tetor 2019 22:45 | 7 Tetor 2019 Virgil Van Dijk nuk sheh asgjë të mbyllur në Premierligën angleze. Liverpool ka krijuar një ... Read More

Këngëtarja shqiptare takon Mel B, i ‘kërkon’ të bashkohet me “Spice Girl”

26/09/2019

22:45 | 26 Shtator 2019 22:45 | 26 Shtator 2019 Një artiste shumë e njohur shqiptare pati rastin ta takojë nga afër Mel B. Ava ... Read More

Shqipëria ‘poker’ me Islandën, merr tre pikë të arta

10/09/2019

22:45 | 09/10/2019 Shqipëria ka mposhtur Islandën me rezultatin 4-2, duke mbajtur gjallë objektivin europian. Një përballje tepër emocionuese ku u shënuan plot 6 gola! ... Read More

Tri opsione për transferimin e Neymar tek Barcelona

30/08/2019

22:45 | 30 Gusht 2019 22:45 | 30 Gusht 2019 ‘Drama’ Neymar nuk ka ndërmend të përfundojë. Që nga fillim i merkatos së verës, emri ... Read More

Ava Max dha lajmin e shumëpritur nga fansat e saj

24/08/2019

22:45 | 24 Gusht 2019 22:45 | 24 Gusht 2019 Admirimi për Ava Max veçse ka kaluar kufijtë kombëtar. Ava Max po vazhdon të korr ... Read More

ZYRTARE: Largohet nga Real Madrid portieri i njohur

13/08/2019

22:45 | 13 Gusht 2019 22:45 | 13 Gusht 2019 Andriy Lunin është larguar nga Real Madrid, për t’iu bashkuar Real Valladolid. Portieri ukrainas në ... Read More

“Paris” nga Gashi dhe DJ Snake së shpejti edhe me videoklip

06/08/2019

22:45 | 6 Gusht 2019 22:45 | 6 Gusht 2019 Gashi ka paralajmëruar klipin e ri. Gashi dhe DJ Snake ka pak kohë që publikuan ... Read More

Pedro shënon golin e karrierës

31/07/2019

22:45 | 31 Korrik 2019 22:45 | 31 Korrik 2019 Chelsea vazhdon të përgatitet për sezonin e ri. ‘Blutë’ e Londrës kanë mposhtur 3:5 në ... Read More