Tag: 2246

Torino ‘shokon’ Romën

05/01/2020

22:46 | 01/05/2020 Torino ka befasuar Romën duke e mposhtur 0-2 në ‘Olympico’ në ndeshjen e fundit të ditës së sotme të xhiros së 18. ... Read More

Ermali dhe Ariana shkëlqejnë krah njëri-tjetrit

02/01/2020

22:46 | 2 Janar 2020 Foto: Instagram 22:46 | 2 Janar 2020 Ermal Fejzullahu me bashkëshorten duken shumë elegantë në paraqitjen e radhës. Ermal Fejzullahu ... Read More

Genta Ismajli njofton të dashurin milioner me familje

30/12/2019

22:46 | 30 Dhjetor 2019 22:46 | 30 Dhjetor 2019 Genta Ismajli dhe i dashuri i ri kanë udhëtuar në Amerikë për pushime. Genta Ismajli ... Read More

ZYRTARE: Genoa emëron Nicola kryetrajner, shkarkon Thiago Motta

28/12/2019

22:46 | 28 Dhjetor 2019 22:46 | 28 Dhjetor 2019 Genoa ka bërë përsëri ndryshime në stolin e skuadrës. Skuadra e Genoa ka shkarkuar zyrtarisht ... Read More

Elvana Gjata ‘elektrizon’ skenën e Pallatit të Kongreseve me “Me Tana”

19/12/2019

22:46 | 19 Dhjetor 2019 22:46 | 19 Dhjetor 2019 Elvana Gjata ka përfunduar performancën në natën e parë të “Festivalit të Këngës”. Elvana Gjata ... Read More

Nisin provat për finalen e madhe të “Kënga Magjike 2019”

06/12/2019

22:46 | 6 Dhjetor 2019 22:46 | 6 Dhjetor 2019 Nesër mbahet nata finale e festivalit “Kënga Magjike”. Më 4 dhe 5 dhjetor u mbajtën ... Read More

“Zemrën e kam plagë”, Evi Reçit tërmeti ia mori edhe shoqen e fëmijërisë

28/11/2019

22:46 | 28 Nentor 2019 22:46 | 28 Nentor 2019 Evi Reçi ka rrëfyer historinë e dhimbshme që i ndodhi këto ditë. Tërmeti i 26 ... Read More

Justin Bieber më romantik se kurrë për ditëlindje të gruas

22/11/2019

22:46 | 22 Nentor 2019 22:46 | 22 Nentor 2019 Justin Bieber e ka uruar me djalë dashurie partneren. Hailey Baldwin sot feston ditëlindjen, modelen ... Read More

Në ditëlindjen e saj, fejohet Edita Sopjani

15/11/2019

22:46 | 15 Nentor 2019 Foto: Instagram 22:46 | 15 Nentor 2019 Është fejuar këngëtarja Edita Sopjani. Edita Sopjani përmes disa fotografive në rrjete sociale ... Read More

Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat, tregon format trupore në bikini

14/11/2019

22:46 | 14 Nentor 2019 Foto: Instagram 22:46 | 14 Nentor 2019 Kylie Jenner duket tejet e ‘nxehtë’ në imazhet e fundit. Kylie Jenner duket ... Read More

Inter dhe Fiorentina pas Florenzi

11/11/2019

22:46 | 11 Nentor 2019 22:46 | 11 Nentor 2019 Inter dhe Fiorentina janë futur në një duel jashtë fushës së blertë. Dy skuadrat nga ... Read More

Mozzik dhe Getinjo kalojnë mbrëmjen me familje, relaksohen me çifteli

01/11/2019

22:46 | 1 Nentor 2019 Foto: Instagram 22:46 | 1 Nentor 2019 Mozzik dhe Getinjo mbrëmjen e sontme po e kalojnë bashkë me familjen. Mozzik ... Read More