Tag: 2247

Juventus po u reziston ofertave për Demiral

03/01/2020

22:47 | 3 Janar 2020 22:47 | 3 Janar 2020 Juventus është në një luftë të madhe, për të ruajtur shërbimet e Demiral. Mbrojtësi i ... Read More

Milot Rashica me partneren zgjedhin Dubain si destinacion për pushime

26/12/2019

22:47 | 26 Dhjetor 2019 22:47 | 26 Dhjetor 2019 Pas një viti të angazhuar me shumë punë, Milot Rashica ka nisur pushimet. Milot Rashica ... Read More

Daniel Dubois – Kyotaro Fujimoto: Kjo është ora kur fillon super-meçi

21/12/2019

22:47 | 21 Dhjetor 2019 22:47 | 21 Dhjetor 2019 Daniel Dubois do të ketë një tjetër test të vështirë. Dubois do të lufotjë sonte ... Read More

Rita nuk lë vend për imagjinatën me imazhin e ri në bikini

20/12/2019

22:47 | 20 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 22:47 | 20 Dhjetor 2019 Rita Ora solli fotografi atraktive në bikini. Rita Ora ka zgjedhur që këto ... Read More

Milan interesohet për Todibon e Barcelonës, pranon edhe klauzolën për blerjen mbrapsht

16/12/2019

22:47 | 16 Dhjetor 2019 22:47 | 16 Dhjetor 2019 Skuadra e Milan është e vendosur që të transferojë një lojtar për qendrën e mbrojtjes. ... Read More

David Moyes pritet të rikthehet tek Everton

05/12/2019

22:47 | 5 Dhjetor 2019 22:47 | 5 Dhjetor 2019 Kanë filluar zërat për një rikthim të mundshëm të David Moyes tek Everton. Gjatë kësaj ... Read More

Mediat turke shkruajnë për Genta Ismajlin

12/11/2019

22:47 | 12 Nentor 2019 22:47 | 12 Nentor 2019 Genta Ismajli muajin që shkoi ishte në Turqi. Genta Ismajli ka qëndruar për disa ditë ... Read More

‘Dhelpër dinake’ dedikim? Mozzik më në fund sqaron gjithçka

11/11/2019

22:47 | 11 Nentor 2019 22:47 | 11 Nentor 2019 Mozzik flet për këngën e tij të fundit. Mozzik para disa ditëve publikoi këngën ‘Dhelpër ... Read More

Marina dhe Geti nuk njihen sonte, ja si janë maskuar

31/10/2019

22:47 | 31 Tetor 2019 22:47 | 31 Tetor 2019 Marina dhe Geti janë maskuar për festën e “Halloween”. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ... Read More

Spekulimet për pensionimin e CR7 detyrojnë Juventusin të reagojë

16/10/2019

22:47 | 16 Tetor 2019 22:47 | 16 Tetor 2019 Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka hedhur poshtë idenë se Cristiano Ronaldo mund të ... Read More

Anwar sërish në vëmendjen e mediave me veshjen e tij

12/10/2019

22:47 | 12 Tetor 2019 22:47 | 12 Tetor 2019 Anwar Hadid ka rrëmbyer vëmendjen me veshjen e përzgjedhur. I dashuri i ri i Dua ... Read More

Arsenali e mposht me rezultat të thellë Standardin e Vojvodës

03/10/2019

22:47 | 3 Tetor 2019 22:47 | 3 Tetor 2019 Arsenal ka shënuar fitore të pritur dhe të lehtë përballë Standard Liege të Mërgim Vojvodës ... Read More