Tag: 2257

Me këto fjalë, Tayna uron Vitin e Ri 2020

31/12/2019

22:57 | 31 Dhjetor 2019 22:57 | 31 Dhjetor 2019 Tayna ka uruar për Vitin e Ri. Reperja Tayna ka zgjedhur llogarinë e saj në ... Read More

Arsenali fiton me përmbysje derbin londinez

09/12/2019

22:57 | 9 Dhjetor 2019 22:57 | 9 Dhjetor 2019 Arsenal ka shënuar fitore pas plotë nëntë ndeshjeve. ‘Topçinjtë’ kanë triumfuar në udhëtim te West ... Read More

S’ka fitues në ‘Anfield Road’

27/11/2019

22:57 | 27 Nentor 2019 22:57 | 27 Nentor 2019 Liverpool dhe Napoli kanë barazuar 1:1 në ‘Anfield Road’, në përballjen shumë interesante të xhiros ... Read More

Euro 2020: Konfirmohen 19 nga 24 skuadrat që do të marrin pjesë

18/11/2019

22:57 | 18 Nentor 2019 22:57 | 18 Nentor 2019 Janë mësuar 19 nga 24 skuadrat që do të konkurrojnë në Euro 2020. Kampionati Evropian ... Read More

Dallaver apo amaterizëm? Ja cila ishte mënyra për të siguruar bileta nga ‘Tiks App’

15/11/2019

22:57 | 15 Nentor 2019 22:57 | 15 Nentor 2019 ‘Tiks App’ po vazhdon të marrë kritika të shumta nga futbolldashësit në Kosovë. Ndeshja që ... Read More

Elvana Gjata në top-formë në fotosesionin e fundit

13/11/2019

22:57 | 13 Nentor 2019 Foto: Instagram 22:57 | 13 Nentor 2019 Elvana Gjata është veshur me shumë stil. Këngëtarja Elvana Gjata e ka realizuar ... Read More

Barca merr pikë të plota nga udhëtimi në Pragë

23/10/2019

22:57 | 23 Tetor 2019 22:57 | 23 Tetor 2019 Barcelona është kthyer me pikë të plota nga udhëtimi në Pragë, te skuadra e Slavias. ... Read More

Tayna me një tjetër pozë në bikini nga Miami, merr gjithë vëmendjen 

18/09/2019

22:57 | 18 Shtator 2019 Foto: Instagram 22:57 | 18 Shtator 2019 Tayna nuk po ndalet së publikuari foto provokative. Reperja Tayna e ka pasur ... Read More

Yjet me të cilët kishte dështuar të nënshkruante Arsene Wenger

28/08/2019

22:57 | 28 Gusht 2019 22:57 | 28 Gusht 2019 Arsene Wenger te Arsenal kishte sjellur emra si Thierry Henry, Robert Pires dhe Patrick Viera, ... Read More

Guardiola fajëson VAR-in pas barazimit ndaj Tottenham

17/08/2019

22:57 | 17 Gusht 2019 22:57 | 17 Gusht 2019 Pep Guardiola u ankua se VAR duhet të rregullohet pasi ekipit të tij iu anulua ... Read More

Aktorja e “La Casa de Papel” do të donte ta kishte emrin Tirana

24/07/2019

22:57 | 07/24/2019 Aktorja që luan personazhin e Nairobit në “La Casa de Papel” do të donte të quhej me emrin e kryeqytetit shqiptar. “La ... Read More

Vetëm Kyle Korver në ritmin e LeBron James

22/07/2019

22:57 | 22 Korrik 2019 22:57 | 22 Korrik 2019 Vetëm Kyle Korver është lojtari që po arrin të mbaj ritmin me njërin nga më ... Read More