Tag: 2302

Prishtina (F) gati të shkruajë historinë pavarësisht grupit të vështirë

23/07/2019

23:02 | 23 Korrik 2019 23:02 | 23 Korrik 2019 Në Munih të Gjermanisë është hedhur shorti për grupet e FIBA EuroCup Women, ku për ... Read More

Griezmann flet për herë të parë si lojtar i Barcelonës

12/07/2019

23:02 | 12 Korrik 2019 23:02 | 12 Korrik 2019 Antoine Griezmann ka folur për herë të parë si lojtar i Barcelonës. Ylli francez për ... Read More

Edona Llalloshi lanson klipin ‘U bo çka u bo’

24/06/2019

23:02 | 24 Qershor 2019 23:02 | 24 Qershor 2019 Edona Llalloshi ka publikuar këngën e re. Edona Llalloshi tani ka publikuar këngën e re ... Read More

Torreira nuk është i lumtur në Angli, preferon më shumë jetën në Itali

13/06/2019

23:02 | 13 Qershor 2019 23:02 | 13 Qershor 2019 Tifozët e Arsenal kanë mësuar një lajm aspak të mirë nga i preferuari i tyre, ... Read More

Grupi ‘Gjurmët’ me koncert madhështor në Prishtinë, publikohen pamjet

12/06/2019

23:02 | 12 Qershor 2019 23:02 | 12 Qershor 2019 “Gjurmë” janë kthyer në skenë pas 31 vitesh. Sot, në 20 vjetorin e çlirimit të ... Read More

Një kapiten, një qendërmbrojtës dhe një portier: Kështu kurdiset një ndeshje futbolli

28/05/2019

23:02 | 28 Maj 2019 23:02 | 28 Maj 2019 Një kapiten ekipi, qendërmbrojtësit dhe portieri janë lojtarët që zakonisht kontaktohen për të trukuar një ... Read More

Kylie Jenner bën tatuazhin e veçantë

17/05/2019

23:02 | 17 Maj 2019 23:02 | 17 Maj 2019 Kylie Jenner ka bërë tatuazh emrin e vajzës së saj 15- muajshe. Kylie Jenner dhe ... Read More

Inter 2:0 Chievo, notat e lojtarëve

13/05/2019

23:02 | 13 Maj 2019 23:02 | 13 Maj 2019 Interi ka fituar në shtëpi ndaj Chievos me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për ... Read More