Tag: 2302

Curry operohet me sukses – mungon të paktën tre muaj

01/11/2019

23:02 | 1 Nentor 2019 23:02 | 1 Nentor 2019 Stephen Curry ka kryer me sukses intervenimin në dorën e thyer. Curry ka pësuar një ... Read More

Reperi serb i këndon miqësisë shqiptaro-serbe, në klip edhe flamuri kuqezi

31/10/2019

23:02 | 31 Tetor 2019 23:02 | 31 Tetor 2019 Reperi serb ka publikuar këngë ku flet për miqësinë shqiptaro-serbe. Aleksandar Milosavlejvic është artist me ... Read More

PSG – Nice : Kthehen Mbappe e Cavani, Neymar mungon

17/10/2019

23:02 | 17 Tetor 2019 23:02 | 17 Tetor 2019 Paris Saint Germain do të futet me disa ndryshime të mëdha në formacion, në ndeshjen ... Read More

Në dasmën e BigBan emër i dalluar ishte edhe Diona Fona me paraqitjen e saj

06/10/2019

23:02 | 6 Tetor 2019 23:02 | 6 Tetor 2019 Diona Fona ishte nga artistet që shkëlqyen me veshjen e tyre në dasmën e mbrëmshme. ... Read More

Talenti i Ajax në radarin e Liverpoolit

27/09/2019

23:02 | 27 Shtator 2019 23:02 | 27 Shtator 2019 Liverpool janë të interesuar të nënshkruajnë me sulmuesin e Ajax, David Neres. Media italiane ‘Calciomercato’ ... Read More

Deklarata e Challandes pas disfatës nga Anglia

10/09/2019

23:02 | 10 Shtator 2019 23:02 | 10 Shtator 2019 Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka folur pas disfatës 5-3 ndaj Anglisë. Tekniku ... Read More

Prishtina (F) gati të shkruajë historinë pavarësisht grupit të vështirë

23/07/2019

23:02 | 23 Korrik 2019 23:02 | 23 Korrik 2019 Në Munih të Gjermanisë është hedhur shorti për grupet e FIBA EuroCup Women, ku për ... Read More

Griezmann flet për herë të parë si lojtar i Barcelonës

12/07/2019

23:02 | 12 Korrik 2019 23:02 | 12 Korrik 2019 Antoine Griezmann ka folur për herë të parë si lojtar i Barcelonës. Ylli francez për ... Read More

Edona Llalloshi lanson klipin ‘U bo çka u bo’

24/06/2019

23:02 | 24 Qershor 2019 23:02 | 24 Qershor 2019 Edona Llalloshi ka publikuar këngën e re. Edona Llalloshi tani ka publikuar këngën e re ... Read More

Torreira nuk është i lumtur në Angli, preferon më shumë jetën në Itali

13/06/2019

23:02 | 13 Qershor 2019 23:02 | 13 Qershor 2019 Tifozët e Arsenal kanë mësuar një lajm aspak të mirë nga i preferuari i tyre, ... Read More

Grupi ‘Gjurmët’ me koncert madhështor në Prishtinë, publikohen pamjet

12/06/2019

23:02 | 12 Qershor 2019 23:02 | 12 Qershor 2019 “Gjurmë” janë kthyer në skenë pas 31 vitesh. Sot, në 20 vjetorin e çlirimit të ... Read More

Një kapiten, një qendërmbrojtës dhe një portier: Kështu kurdiset një ndeshje futbolli

28/05/2019

23:02 | 28 Maj 2019 23:02 | 28 Maj 2019 Një kapiten ekipi, qendërmbrojtësit dhe portieri janë lojtarët që zakonisht kontaktohen për të trukuar një ... Read More