Tag: 2303

Milan 1:0 SPAL – notat e lojtarëve

31/10/2019

23:03 | 31 Tetor 2019 23:03 | 31 Tetor 2019 Milan ka shënuar fitore minimale në kuadër të xhiros së 10-të në Serie A. ‘Rossoneri’ ... Read More

Messi: Kjo është arsyeja pse nuk dua kontratë të përjetshme te Barcelona

18/10/2019

23:03 | 18 Tetor 2019 23:03 | 18 Tetor 2019 Lajmet për të ardhmen e Lionel Messit te Barcelona bëri që te shumë tifozë të ... Read More

Son drejt Napolit? Flet agjenti i lojtarit

04/10/2019

23:03 | 4 Tetor 2019 23:03 | 4 Tetor 2019 Heung Min – Son mund të përfundojë tek skuadra e Napolit. Ylli i Tottenham Hotspur, ... Read More

Atletico Madrid 0:0 Real Madrid – notat e lojtarëve

28/09/2019

23:03 | 28 Shtator 2019 23:03 | 28 Shtator 2019 Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë luajtur baras në ‘Wanda Metropolitano’. Derbi lokal i Madridit ... Read More

Alexis Sanchez: Askush sikur Lukaku

12/09/2019

23:03 | 12 Shtator 2019 23:03 | 12 Shtator 2019 Alexis Sanchez nuk ka kursyer lëvdatat për shokun e tij të skuadrës, Romelu Lukaku. Djaloshi ... Read More

Katastrofë për Napolin, s’e transferon as Jamesin e as Fekirin

21/07/2019

23:03 | 07/21/2019 Napoli mund të jetë jashtë garës për James Rodriguez dhe Nabil Fekir nëse lajmet e fundit duhet të besohen. James ka qenë ... Read More

Mallorca ngjitet në La Liga, tifozët ‘pushtojnë’ fushën

23/06/2019

23:03 | 23 Qershor 2019 23:03 | 23 Qershor 2019 Pas Osasunas dhe Granadas, ekipi i tretë që ka siguruar ngjitjen në La Liga është ... Read More

Adrian Gaxha duet me moderatorin e njohur?

22/06/2019

23:03 | 22 Qershor 2019 23:03 | 22 Qershor 2019 Adrian Gaxha dhe Enur Pakashtica në bashkëpunim për një duet muzikor. Adrian Gaxha me fotografinë ... Read More

Gjakova nderon me çmim Ledri Vulën e shumë personazhe të njohura të shoubizit

13/06/2019

23:03 | 13 Qershor 2019 23:03 | 13 Qershor 2019 Gjakova ka nderuar disa prej emrave të njohur të botës së artit dhe muzikës. Ledri ... Read More

Tottenham 0:2 Liverpool, notat e lojtarëve

01/06/2019

23:03 | 1 Qershor 2019 23:03 | 1 Qershor 2019 Finalja e madhe e Ligës së Kampionëve, e luajtur në Madrid, i ka takuar skuadrës ... Read More

Linda Halimin e pret ky vend magjik për pushime

23/05/2019

23:03 | 23 Maj 2019 23:03 | 23 Maj 2019 Linda Halimi do të nis pushimet e para me vajzën e sapolindur. Linda Halimi dhe ... Read More

De Ligt tek Barca? Ja çfarë mendon legjenda holandeze për një lëvizje të tillë

16/05/2019

23:03 | 16 Maj 2019 23:03 | 16 Maj 2019 Tinejxheri i Ajax Amsterdam, Matthijs De Ligt është nga lojtarët që po merr vëmendjen më ... Read More