Tag: 2313

Ibrahimovic befason, merr këtë vendim për të ardhmen

13/11/2019

23:13 | 12 Nentor 2019 23:13 | 12 Nentor 2019 Zlatan Ibrahimovic duket më afër se kurrë për të qëndruar në LA Galaxy pasi raportoi ... Read More

Galatasaray 0-1 Real Madrid, notat e lojtarëve

22/10/2019

23:13 | 22 Tetor 2019 23:13 | 22 Tetor 2019 Real Madridi ka arritur fitore shumë të rëndësishme si mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e ... Read More

Manaj i mërzitur nga humbja ndaj Turqisë – flet për rastet e shpërdoruara

11/10/2019

23:13 | 11 Tetor 2019 23:13 | 11 Tetor 2019 Rey Manaj ka folur për rastet e shpërdoruara në ndeshjen ndaj Turqisë. Shqipëria pësoi minimalisht ... Read More

Matuidi nuk e kishte konsideruar asnjëherë largimin nga Juventus

20/09/2019

23:13 | 20 Shtator 2019 23:13 | 20 Shtator 2019 Ylli i Juventus, Matuidi, nuk ka menduar asnjëherë të largohet nga Torino. Reprezentuesi francez thuhej ... Read More

Adebayor se ka ndërmend të pensionohet, bëhet me skuadër të re

26/08/2019

23:13 | 26 Gusht 2019 23:13 | 26 Gusht 2019 Ish sulmuesi i Arsenalit dhe Manchester Cityt, Emmanuel Adebayor, nuk e ka ndërmend të largohet ... Read More

Samanta Karavella publikon këngën “Golosa”, vjen joshëse në klip

21/08/2019

23:13 | 21 Gusht 2019 23:13 | 21 Gusht 2019 Samanta Karavella e ka publikuar këngën e saj më të re. Këngëtarja Samanta Karavella e ... Read More

Ylli i Barcelonës provon veten edhe në muzikë

07/07/2019

23:13 | 7 Korrik 2019 23:13 | 7 Korrik 2019 Lojtari i Barcelonës ka publikuar një projekt muzikor. Kevin Prince Boateng ka provuar veten edhe ... Read More

Kevin Durant befason me skuadrën e re

30/06/2019

23:13 | 30 Qershor 2019 23:13 | 30 Qershor 2019 Basketbollisti që ka marrë më shumë vëmendje në afatin kalimtar në NBA, që hapet pas ... Read More

Enca bën zgjedhjen e saj mes Noizyt dhe Muharrem Ahmetit

15/06/2019

23:13 | 15 Qershor 2019 23:13 | 15 Qershor 2019 Enca bën atë që të gjithë e prisnin. Ndonëse një kohë ishin miq shumë të ... Read More

”Unë i përkas Jezusit”, Lucas Moura rikthen festimin e famshëm të Kaka

02/06/2019

23:13 | 2 Qershor 2019 23:13 | 2 Qershor 2019 Lucas Moura ishte në qendër të vëmendjes në gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve, pasi shënoi ... Read More

Këta janë dhjetë finalistët e natës së dytë gjysmëfinale të “Eurovision 2019”

16/05/2019

23:13 | 16 Maj 2019 23:13 | 16 Maj 2019 Janë zgjedhur dhjetë finalistët e natës së dytë gjysmëfinale të “Eurovision 2019”. Sonte (e enjte) ... Read More

Dafina Zeqiri ka për t’i thënë diçka publikisht Emina Cunmulajt

14/05/2019

23:13 | 14 Maj 2019 23:13 | 14 Maj 2019 Emina Cunmulaj preu flokët dhe Dafina Zeqiri ka për t’i thënë diçka publikisht lidhur me ... Read More