Tag: 2315

Me këtë pozë Kejvina nuk të lë zgjidhje tjetër veçse të thuash ‘Po’

26/10/2019

23:15 | 26 Tetor 2019 23:15 | 26 Tetor 2019 Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit me foton e fundit. Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit e ... Read More

Kosova – Gjibraltari, ja edhe sa pak bileta kanë mbetur për t’u shitur

03/10/2019

23:15 | 3 Tetor 2019 23:15 | 3 Tetor 2019 Muaji tetor do të jetë zbavitës për tifozët e futbollit në Kosovë. Kombëtarja e Kosovës ... Read More

Melinda provokon fansat në orët e vona, tregon shumë e veshur në robdishan

26/09/2019

23:15 | 26 Shtator 2019 23:15 | 26 Shtator 2019 Melinda provokoi keq fansat me videon e fundit. Melinda Ademi ka postuar një video joshëse ... Read More

Barcelona 2:1 Villarreal, notat e lojtarëve

24/09/2019

23:15 | 24 Shtator 2019 23:15 | 24 Shtator 2019 Barcelona ka shënuar fitore ndaj Villarrealit me rezultat 2-1 në një ndeshje mjaftë interesante. Katalunasit ... Read More

Dështimi ndaj Watford, ja fjalët e kapitenit Xhaka

15/09/2019

23:15 | 15 Shtator 2019 23:15 | 15 Shtator 2019 Mesfushori i Arsenalit Granit Xhaka pranoi se ai dhe shokët e tij të skuadrës u ... Read More

Publikohen pamje nga xhirimet e klipit të ri të Era Istrefit

09/08/2019

23:15 | 9 Gusht 2019 23:15 | 9 Gusht 2019 Era Istrefi po finalizon xhirimet e klipit të ri. Era Istrefi dy muaj më parë ... Read More

Bella Hadid dhe The Weeknd i japin fund lidhjes

06/08/2019

23:15 | 6 Gusht 2019 23:15 | 6 Gusht 2019 Bella Hadid dhe The Weeknd janë ndarë për herë të dytë. Sipas burimeve të E!, ... Read More

Ramadani, trajner i Skënderbeut?

06/08/2019

23:15 | 6 Gusht 2019 23:15 | 6 Gusht 2019 Pavarësisht situatës në të cilën ndodhet klubi bardhekuq, duket se vëmendja është e përqendruar edhe ... Read More

Melinda po vjen me këngë të re

01/08/2019

23:15 | 1 Gusht 2019 23:15 | 1 Gusht 2019 Melinda ka zbuluar pak nga projekti i saj i ri. Melinda Ademi ka bërë të ... Read More

Lewandowski sikur LeBron James, shënon kosh nga gjysma e fushës

20/07/2019

23:15 | 20 Korrik 2019 23:15 | 20 Korrik 2019 Futbollisti i skuadrës së Bayern Munich, Robert Lewandowski, ka treguar se aftësitë e tij nuk ... Read More

Trajneri i Feronikelit flet pas suksesit historik

28/06/2019

23:15 | 28 Qershor 2019 23:15 | 28 Qershor 2019 Trajneri i KF Feronikelit, Zekerija Ramadani, është shprehur tejet i lumtur për suksesin e skuadrës ... Read More

De Ligt: Gjithmonë kam dashur të jem si Cristiano Ronaldo

26/06/2019

23:15 | 26 Qershor 2019 23:15 | 26 Qershor 2019 Kur në mediet sportive çdo ditë e më shumë po flitet për transferimin e tij ... Read More