Tag: 2324

Punë e kryer: Cavani largohet nga PSG

22/08/2019

23:24 | 22 Gusht 2019 8588558 23:24 | 22 Gusht 2019 Aventura e Edinson Cavanit te PSG po shkon drejt fundit. Sulmuesi uruguaian do të ... Read More

ZYRTARE: Lichtsteiner transferohet në Bundesligë

19/08/2019

23:24 | 19 Gusht 2019 23:24 | 19 Gusht 2019 Stephan Lichtsteiner është transferuar në Bundesligë. Ish mbrojtësi i Juventusit dhe Arsenalit, zvicerani Stephan Lichtsteiner, ... Read More

Liverpool 4:1 Norwich, notat e lojtarëve

09/08/2019

23:24 | 9 Gusht 2019 23:24 | 9 Gusht 2019 Liverpooli e ka filluar sezonin 2019/20 me fitore në Premierligë, pasi e ka mposhtur në ... Read More

Barcelona vendos: Coutinho dhe Rakitic janë në shitje

19/07/2019

23:24 | 19 Korrik 2019 23:24 | 19 Korrik 2019 Barcelona ka ambicie të mëdha për sezonin e ardhshëm, dhe ka vendosur të jetë shumë ... Read More

Roma kërkon yllin e Manchester United

13/06/2019

23:24 | 13 Qershor 2019 23:24 | 13 Qershor 2019 Skuadra italiane, Roma, ka kontaktuar drejtuesit e skuadrës së Manchester United, me synimin për transferimin ... Read More

Anxhelina shfaqet veq me pallto e pa sytjena, ‘dridhet’ rrjeti

05/06/2019

23:24 | 5 Qershor 2019 23:24 | 5 Qershor 2019 Anxhelina publikon foto shpesh me sytjena por kësaj here ka vendosur t’i heq ato. Këngëtarja ... Read More

Oriola Marashi me poza të reja në të brendshme, mos i humbisni prapaskenat

29/05/2019

23:24 | 29 Maj 2019 23:24 | 29 Maj 2019 Oriola Marashi e ka në ‘furrë’ fotosesionin e radhës. Modelja Oriola Marashi i ka realizuar ... Read More

Kendall Jenner nuk heziton t’i shfaqë të brendshmet e saj

26/05/2019

23:24 | 26 Maj 2019 23:24 | 26 Maj 2019 Modelja di se si mund të tërheq vëmendjen e publikut. Kendall Jenner ditë më parë ... Read More

Man City parakalon Liverpoolin, Ederson barazon rekordin e Alisson

06/05/2019

23:24 | 6 Maj 2019 23:24 | 6 Maj 2019 Drama për titullin e Premierligës po vazhdon edhe pas xhiros së parafundit të këtij kampionati. ... Read More