Tag: 2333

Eliza Hoxha e irrituar nga profilet false që hapen në emër të saj

22/10/2019

23:33 | 22 Tetor 2019 Foto: Instagram 23:33 | 22 Tetor 2019 Eliza Hoxha shqetësimin e saj e ka ndarë me ndjekësit. Këngëtarja dhe arkitektja, ... Read More

Grimeri shqiptar e pranon se është homoseksual

20/10/2019

23:33 | 20 Tetor 2019 23:33 | 20 Tetor 2019 Grimeri shqiptar flet për orientimin seksual. Dario Doka është grimieri dhe modeli shqiptar i cili ... Read More

A është ky postim i Keisit një dedikim për Stresin?

22/09/2019

23:33 | 22 Shtator 2019 23:33 | 22 Shtator 2019 Kanë kaluar javë pas ndarjes së tyre por emrat e dyshes lakohen ende në mediat ... Read More

Ky është momenti kur Shkurte Fejza ‘ndez’ publikun në Mitrovicë me ‘Mora Fjalë’

28/07/2019

23:33 | 28 Korrik 2019 23:33 | 28 Korrik 2019 Edhe Shkurte Fejza ishte pjesë e koncertit të mbrëmshëm në Mitrovicë. Jo vetëm rep-artistët ishin ... Read More

ZYRTARE: Atletico i bën ofertë prej 126 milionë euro Benficas për Felix

26/06/2019

23:33 | 26 Qershor 2019 23:33 | 26 Qershor 2019 Telenovela Joao Felix po shkon drejt fundit. Talenti portugez do t’i bashkohet Atletico Madridit, për ... Read More

Gabriel Jesus, 621 ditë pa shënuar gol në ndeshje zyrtare me Brazilin

24/06/2019

23:33 | 24 Qershor 2019 23:33 | 24 Qershor 2019 Gabriel Jesus tani ka shkuar në 621 ditë pa shënuar një gol në ndeshje zyrtare ... Read More

Reali vendos përfundimisht për të ardhmen e Ramos

28/05/2019

23:33 | 28 Maj 2019 23:33 | 28 Maj 2019 E ardhmja e Sergio Ramos në Real Madrid mbetet e pasigurtë dhe klubi është i ... Read More