Tag: 2335

Ky është violinisti që do të interpretojë himnin në ndeshjen Kosovë – Angli

17/11/2019

23:35 | 16 Nentor 2019 23:35 | 16 Nentor 2019 Violinisti i njohur Shkëlzen Doli do të interpretojë himnin në ndeshjen Kosovë – Angli Ndeshja ... Read More

Andy Ruiz JR po vazhdon ndryshimin e madh me trupin e tij, para revanshit me Joshua

02/11/2019

23:35 | 2 Nentor 2019 23:35 | 2 Nentor 2019 Andy Ruiz JR do të ketë një nga duelet më të rëndësishme të karrierës së ... Read More

Agjenti i Lautaros trondit Interin: E shoh te Barcelona

11/09/2019

23:35 | 11 Shtator 2019 23:35 | 11 Shtator 2019 Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk mund të ndalojë së shënuari me Argjentinën dhe agjenti ... Read More

Orari i ndeshjeve të fundjavës në futbollin kosovar

20/08/2019

23:35 | 20 Gusht 2019 23:35 | 20 Gusht 2019 Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së dytë në Superligën e Kosovës. Kjo javë ... Read More

Baby G ‘çmend’ ndjekësit me lëvizjet provokuese në videon e fundit

07/08/2019

23:35 | 7 Gusht 2019 23:35 | 7 Gusht 2019 Baby G ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë lëvizje provokuese. Baby G ka ... Read More

Lampard debuton me barazim te Chelsea

10/07/2019

23:35 | 10 Korrik 2019 23:35 | 10 Korrik 2019 Frank Lampard e ka nisur me barazim aventurën te Chelsea, edhe pse në një ndeshje ... Read More

Arsenal largon tre lojtarë

27/06/2019

23:35 | 27 Qershor 2019 23:35 | 27 Qershor 2019 Arsenal do të largojnë tre lojtarë për të mbledhur fonde për transferimet e kësaj vere. ... Read More

Federer tregon se cilat janë gjasat e tij për paraqitjet në ‘Roland Garros’

24/05/2019

23:35 | 24 Maj 2019 23:35 | 24 Maj 2019 Reketi zviceran, Roger Federer, ka komentuar gjasat e tij për një rikthim në ‘Roland Garros’, ... Read More

Cristiano Ronaldo feston me stil titullin e parë në Serie A

19/05/2019

23:35 | 19 Maj 2019 23:35 | 19 Maj 2019 Ka nisur festa te Juventusi, pas përfundimit të ndeshjes me Atalantan. ‘Bardhezinjët’ edhe zyrtarisht sot ... Read More

Batatina: Prishtina është lagje e Llapit

05/05/2019

23:35 | 5 Maj 2019 23:35 | 5 Maj 2019 Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka vazhduar me deklaratat e tij kontraverse dhe thumbuese ndaj ... Read More

Gjendet një 21-vjeçar pa shenja jete në Deçan

20/04/2019

Një person është gjetur pa shenja jetë të premten rreth orës 23:35 në fshatin Baballoq, në Deçan. Në një njoftim për media nga zyra e ... Read More