Tag: 2341

Atletico në bisedime për Icardi, ofron 70 milionë euro

30/08/2019

23:41 | 30 Gusht 2019 23:41 | 30 Gusht 2019 Atletico Madrid duket se po përgatitet për të kryer lëvizjen e fundit në merkaton e ... Read More

Presidenti i Bayern, Hoeness, po tërhiqet nga klubi

29/08/2019

23:41 | 29 Gusht 2019 23:41 | 29 Gusht 2019 Presidenti i skuadrës më të madhe në Gjermani, Bayern Munich, po planifikon të largohet nga ... Read More

Luana Vjollca dallon si ‘Nata me Ditën’ në Instagram dhe në jetën reale

03/08/2019

23:41 | 3 Gusht 2019 23:41 | 3 Gusht 2019 Luana Vjollca ka publikuar një video mjaft interesante në Instagram. Luana Vjollaca është një nga ... Read More

Marotta flet për Icardin dhe konfirmon negociatat me tre futbollistë

07/07/2019

23:41 | 7 Korrik 2019 23:41 | 7 Korrik 2019 Drejtori sportiv i Inter, Beppe Marotta ka konfirmuar Edin Dzeko, Romelu Lukaku dhe Nicolò Barella ... Read More

Nëna apo vjehrra? Almeda Abazi tregon kush i ndihmon më shumë me djalin

02/07/2019

23:41 | 2 Korrik 2019 23:41 | 2 Korrik 2019 Almeda dhe Tolga së fundmi u bënë prindër për herë të parë. Almeda Abazi dhe ... Read More

100 milionë euro për Pogban

17/06/2019

23:41 | 17 Qershor 2019 23:41 | 17 Qershor 2019 Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, raportohet se do të ofrojë 100 milionë euro për ... Read More

Dhurata e parakohshme që Zaimina e mori për ditëlindje

12/06/2019

23:41 | 12 Qershor 2019 23:41 | 12 Qershor 2019 Ditëlindja nuk i erdhi ende por kjo nuk do të thotë që as dhuratat. Këngëtarja ... Read More

Euforia e Kosovës ia ndryshon mendjen edhe Kamberit?

12/06/2019

23:41 | 12 Qershor 2019 23:41 | 12 Qershor 2019 Kombëtarja e Kosovës mund të pasurohet me një emër të ri në skuadër. Bëhet fjalë ... Read More

Publikohen këngët e albumit të fundit të Avicii-t

09/06/2019

23:41 | 9 Qershor 2019 23:41 | 9 Qershor 2019 Veprat e tij ende po gëzojnë respekt nga publiku. Pas vdekjes vitin e kaluar të ... Read More

Zeneli falënderon të gjithë për mbështetjen në këtë kohë të vështirë

08/06/2019

23:41 | 8 Qershor 2019 23:41 | 8 Qershor 2019 Ylli i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli, ka falënderuar të gjithë për mbështetjen pas lëndimit ... Read More

Golashënuesi i Malit të Zi: Mbi të gjitha, morëm një pikë

07/06/2019

23:41 | 7 Qershor 2019 23:41 | 7 Qershor 2019 Golashënuesi i vetëm i Malit të Zi në ndeshjen kundër Kosovës, Stefan Mugosa, është shprehur ... Read More

Lopetegui: Tri javë me fat të keq shkatërruan karrierën time tek Real Madrid

16/05/2019

23:41 | 16 Maj 2019 23:41 | 16 Maj 2019 Trajneri Julen Lopetegui ka pasur një vit shumë të keq gjatë 2018-ës, duke humbur punën ... Read More